Bulykin “Krasnodar” – “Dinamo” o‘yinidan norozi bo‘ldi
Rossiya milliy terma jamoasining sobiq futbolchisi Dmitriy Bulykin Rossiya Premyer-ligasining uchinchi turidan o‘rin olgan “Krasnodar” hamda Moskvaning “Dinamo” jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv haqida o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu bahsda “Krasnodar” jamoasi 1:0 hisobida g‘alaba qozondi. Uchrashuvning yakuniy daqiqalarida yagona golni hujumchi Jon Kordoba kiritdi.
Dmitriy Bulykinning so‘zlariga ko‘ra, o‘yin juda qiyin o‘tdi va uni tomosha qilish oson bo‘lmadi. Uchrashuvda futbolchilar hayajonlangan bo‘lishi mumkin, natijada o‘yin soddalashib ketdi.
Ekspertning fikricha, o‘yinning eng yaxshi lahzasi Kordoba tomonidan urilgan gol bo‘ldi. Hozirda “Krasnodar” klubi uchta uchrashuvdan so‘ng olti ochko jamg‘arib, musobaqa jadvalida uchinchi o‘rinni egallab turibdi.
“Dinamo” esa to‘rt ochko bilan sakkizinchi pog‘onada joylashgan. Shu tariqa, jamoalar mavsumni turlicha boshladi va keyingi turlarda qanday natijalar qayd etilishi futbol muxlislari uchun qiziq bo‘lib qolmoqda.

Булыкин недоволен игрой "Краснодар" – "Динамо"
Бывший футболист сборной России Дмитрий Булыкин высказал свое мнение о матче между командами «Краснодар» и московским «Динамо», который состоялся в рамках третьего тура Российской Премьер-Лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В этом матче команда «Краснодар» одержала победу со счетом 1:0. Единственный гол в заключительные минуты встречи забил нападающий Хуан Кортес.
По словам Дмитрия Булыкина, игра была очень сложной, и смотреть ее было не легко. Игроки могли быть взволнованы, в результате игра упростилась.
По мнению эксперта, лучшим моментом игры стал гол, забитый Кортесом. В настоящее время клуб «Краснодар» после трех матчей набрал шесть очков и занимает третье место в турнирной таблице.
«Динамо» же расположилось на восьмом месте с четырьмя очками. Таким образом, команды начали сезон по-разному, и какие результаты будут зафиксированы в следующих турах, остается интересным для футбольных болельщиков.