Bulykin Zenit va CSKA o‘rtasida 2:2 hisobini taxmin qildi
Rossiya terma jamoasining sobiq futbolchisi Dmitriy Bulykin "Zenit" va CSKA jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv natijasi haqida o‘z fikrini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yin 3-avgust kuni Sankt-Peterburg shahrida bo‘lib o‘tadi. Uchrashuv soat 18:00 da boshlanadi.
Bulykinning so‘zlariga ko‘ra, "Zenit" o‘z maydonida favorit hisoblanadi. Jamoa yaxshi natija ko‘rsatish va ochko olish uchun barcha imkoniyatlarni ishga soladi.
Shunga qaramay, Bulykinning fikricha, CSKA ham ochko olishga qodir va bu o‘yinda murosasiz kurash bo‘lishi kutilmoqda. Uchrashuvda natijali durang – 2:2 hisobida yakunlanishi mumkinligini aytdi.
Joriy mavsum Rossiya chempionatida har ikki jamoa bir xil tarzda – g‘alaba va durang bilan boshlangan. Bundan tashqari, "Zenit" va CSKA Rossiya Kubogini ham muvaffaqiyatli boshladi.
"Zenit" "Axmat" ustidan, CSKA esa "Lokomotiv" ustidan zafar quchdi. Har ikki uchrashuv 2:1 hisobida yakunlandi.
Shu tariqa, ikki jamoa ham mavsumni yaxshi boshlagan va navbatdagi o‘yin ham qiziqarli o‘tishi kutilmoqda.

Булыкин предсказал счет 2:2 между Зенитом и ЦСКА
Бывший футболист сборной России Дмитрий Булыкин высказал свое мнение о результате матча между командами "Зенит" и ЦСКА. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Эта игра состоится 3 августа в Санкт-Петербурге. Матч начнется в 18:00.
По словам Булыкина, "Зенит" является фаворитом на своем поле. Команда приложит все усилия, чтобы показать хороший результат и заработать очки.
Тем не менее, по мнению Булыкина, ЦСКА также способен набирать очки, и ожидается упорная борьба в этой игре. Он сказал, что матч может завершиться результативной ничьей – 2:2.
В текущем сезоне чемпионата России обе команды начали одинаково – с победы и ничьей. Кроме того, "Зенит" и ЦСКА также успешно начали Кубок России.
"Зенит" одержал победу над "Ахматом", а ЦСКА – над "Локомотивом". Оба матча завершились со счетом 2:1.
Таким образом, обе команды хорошо начали сезон, и ожидается, что следующая игра также будет интересной.