Gyurlyukning jarima goli
Premyer-liga uchinchi turi doirasidagi "Baltika" va "Orenburg" jamoalari o‘rtasidagi o‘yin qizg‘in tarzda davom etmoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuvning 69-daqiqasida mehmonlar hisobdagi farqni yana qisqartirishga muvaffaq bo‘ldi. Mazkur daqiqada Emirjan Gyurlyuk tomonidan jarima zarbasi aniq amalga oshirildi.
U to‘pni himoyachilar devori ustidan yaqin burchakka yo‘llab, hisobni 3:2 ko‘rinishiga olib keldi. Bungacha "Baltika" safida Brayan Xil, Maksim Petrov va Nnamdi Offor o‘z nomlarini tabloga yozdirib qo‘ygan bo‘lsa, raqib jamoa safidan Yevgeniy Bolotov gol muallifi sifatida ajralib turdi.
O‘yin davomida har ikki jamoa ham tashabbusni qo‘ldan bermaslikka harakat qilmoqda. Tomonlar o‘z imkoniyatlaridan unumli foydalanib, muxlislarga qiziqarli futbol namoyish etishmoqda.
Ushbu uchrashuvning muhim voqealari, gollar va asosiy vaziyatlar matnli tarzda onlayn yoritilmoqda. O‘yin natijalari va so‘nggi yangiliklar bilan tanishib borishingiz mumkin.

Гюрлюк сократил счет "Оренбурга" на штрафной гол
Матч между командами "Балтика" и "Оренбург" в рамках третьего тура Премьер-лиги продолжается в напряженной борьбе. Об этом сообщает Euro-football.ru.
На 69-й минуте встречи гости смогли снова сократить разницу в счете. На этом моменте пенальти был точно выполнен Эмиржаном Гюрлюком.
Он направил мяч над стенкой защитников в ближний угол, сделав счет 3:2. До этого в составе "Балтики" свои имена на табло записали Брайан Хил, Максим Петров и Ннамди Оффор, а в составе соперника выделился автор гола Евгений Болотов.
В ходе игры обе команды стараются не упустить инициативу. Стороны эффективно используют свои возможности, демонстрируя зрелищный футбол для болельщиков.
Основные события, голы и ключевые моменты этого матча освещаются в текстовом формате в режиме онлайн. Вы можете ознакомиться с результатами игры и последними новостями.