Talalaev har bir futbolchidan maksimal o‘yin talab qiladi
Kaliningradning "Baltika" futbol klubi hujumchisi Chinonso Offor jamoa bosh murabbiyi Andrey Talalaev haqida o‘z fikrini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Offorning so‘zlariga ko‘ra, Talalaev juda talabchan murabbiy. U har bir futbolchidan o‘z imkoniyatlarini to‘liq namoyon etishini xohlaydi.
Kim murabbiyning talablariga javob bera olsa, albatta, o‘z ustida ishlashda va o‘sishda davom etadi, dedi nigeriyalik hujumchi. Rossiya Premyer-ligasining uchinchi turida "Baltika" o‘z maydonida "Orenburg" jamoasini 3:2 hisobida mag‘lub etdi.
Ushbu g‘alabadan so‘ng Talalaev shogirdlari mamlakat chempionatida uchta uchrashuvdan so‘ng yetti ochko jamg‘arishga muvaffaq bo‘ldi. Hozirda "Baltika" jamoasi turnir jadvalida uchinchi o‘rinni egallab turibdi.
Mavsum boshida bunday natijaga erishish jamoa uchun muhim qadam bo‘ldi. Klub futbolchilari va murabbiylar shtabi oldinda ham yuqori natijalar uchun harakat qilishni davom ettirishni rejalashtirmoqda.

Талалаев требует максимальной игры от каждого футболиста
Нападающий футбольного клуба "Балтика" из Калининграда Чинонсо Оффор высказал свое мнение о главном тренере команды Андрее Талалаеве. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам Оффора, Талалаев очень требовательный тренер. Он хочет, чтобы каждый футболист полностью проявлял свои возможности.
Тот, кто сможет соответствовать требованиям тренера, конечно, продолжит работать над собой и развиваться, сказал нигерийский нападающий. В третьем туре Российской Премьер-лиги "Балтика" на своем поле одержала победу над командой "Оренбург" со счетом 3:2.
После этой победы подопечные Талалаева смогли набрать семь очков после трех матчей в чемпионате страны. В настоящее время команда "Балтика" занимает третье место в турнирной таблице.
Достигнуть такого результата в начале сезона стало важным шагом для команды. Игроки клуба и тренерский штаб планируют продолжать стремиться к высоким результатам и в дальнейшем.