Bulykin “Lokomotiv”ning yangi mavsumdagi o‘yinini yuqori baholadi
Sobiq “Lokomotiv” futbolchisi Dmitriy Bulykin Rossiya chempionatining joriy mavsumida “temiryo‘lchilar”ning o‘yiniga o‘z fikrini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Mutaxassisning ta’kidlashicha, u poytaxt jamoasining o‘yinidan mamnun. Uning so‘zlariga ko‘ra, ayniqsa jamoada rossiyalik futbolchilarning harakat qilayotgani quvonarli holat.
Jamoa maydonda bor kuchi bilan harakat qilmoqda, safda yangi iste’dodlar paydo bo‘lmoqda. Eng muhimi, futbolchilar o‘zlariga nisbatan talabni pasaytirmayapti.
Bulykin “Chempionat” nashriga bergan intervyusida, jamoani turnir jadvalining birinchi pog‘onasida ko‘rish yoqimli ekanini ta’kidladi. Mutaxassisning fikricha, ayni paytda “Lokomotiv”ning o‘yini katta mablag‘ sarflab yangi o‘yinchilarni olib kelayotgan klublarnikidan yaxshiroq.
Hozirda “Lokomotiv” Rossiya oliy ligasida uchta dastlabki uchrashuvda ham g‘alaba qozongan yagona klub bo‘lib turibdi. Shu natijada, Mihail Galaktionov boshchiligidagi jamoa musobaqa jadvalida peshqadamlik qilmoqda.

Булыкин высоко оценил игру "Локомотива" в новом сезоне
Бывший футболист “Локомотива” Дмитрий Булыкин высказал свое мнение о игре “железнодорожников” в текущем сезоне чемпионата России. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам специалиста, он доволен игрой столичной команды. Особенно радует, что в команде активно действуют российские футболисты.
Команда проявляет все свои силы на поле, появляются новые таланты. Самое главное, что футболисты не снижают требования к себе.
В интервью изданию “Чемпионат” Булыкин отметил, что приятно видеть команду на первой строчке турнирной таблицы. По мнению специалиста, в данный момент игра “Локомотива” лучше, чем у клубов, которые тратят большие деньги на новых игроков.
В настоящее время “Локомотив” является единственным клубом, который одержал победу в трех стартовых матчах Российской высшей лиги. Благодаря этому результату команда под руководством Михаила Галактионова занимает первое место в турнирной таблице.