Rahimov CSKAga qarshi 28-o‘yinda ilk g‘alabani izlaydi
Rossiya premer-ligasining shanba kungi o‘yinlaridan birida CSKA va Rubin jamoalari o‘zaro bellashadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
CSKA jamoasini boshqarayotgan murabbiy Fabiyo Chelestini jamoasi ushbu bahsda favorit hisoblanadi. Biroq, Qozonning kuchli jamoasi – Rubin, bosh murabbiy Rashid Rahimov rahbarligida raqibiga qarshi munosib o‘yin ko‘rsatishga harakat qiladi va kutilmagan natija qayd etishga intiladi.
Rahimov murabbiy sifatida hali CSKA jamoasini mag‘lub eta olmagan. U o‘zining murabbiylik faoliyati davomida CSKAga qarshi jami 28 marta maydonga tushgan.
Ushbu o‘yinlarda Rahimov boshchiligidagi jamoalar 10 bor durang natija qayd etgan, 18 uchrashuvda esa mag‘lub bo‘lgan. CSKA va Rubin o‘rtasidagi bahs 9 avgust kuni soat 15:45da Moskva vaqti bilan boshlanadi.
O‘yin jarayonini barcha tafsilotlari bilan matnli translyatsiya orqali kuzatib borish mumkin. Ushbu translyatsiyani LiveResult portali taqdim etadi.

Рахимов будет искать первую победу в 28-й игре против ЦСКА
В одном из матчей субботы Российской Премьер-Лиги встретятся команды ЦСКА и Рубин. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Команда ЦСКА под руководством тренера Фабио Челестини считается фаворитом в этом поединке. Однако сильная команда Казани – Рубин, под руководством главного тренера Рашида Рахимова, постарается показать достойную игру против соперника и стремится к неожиданному результату.
Рахимов как тренер еще не смог одержать победу над командой ЦСКА. В ходе своей тренерской карьеры он выходил на поле против ЦСКА в общей сложности 28 раз.
В этих играх команды под руководством Рахимова 10 раз сыграли вничью, а в 18 встречах потерпели поражение. Матч между ЦСКА и Рубином начнется 9 августа в 15:45 по московскому времени.
Следить за ходом игры можно будет через текстовую трансляцию со всеми подробностями. Эту трансляцию предоставляет портал LiveResult.