Ronaldu Riu Avega xet-trik urib, g‘alabani sharhladi
Al-Nasr jamoasi, tarkibida 40 yoshli hujumchi Krishtianu Ronaldu harakat qilayotgan klub, Portugaliyaning Riu Ave jamoasiga qarshi o‘rtoqlik uchrashuvi o‘tkazdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Saudiya Arabistonining ushbu klubi raqib ustidan yirik hisobda, 4:0 hisobida g‘alaba qozondi. Uchrashuv davomida Krishtianu Ronaldu o‘z hisobiga uchta gol yozdirib qo‘ydi va jamoasining g‘alabasiga munosib hissa qo‘shdi.
Uchrashuv tugagach, Ronaldu o‘zining ijtimoiy tarmoqlardagi sahifasida qisqa izoh qoldirdi. U o‘z postida hali oldinda ko‘p ishlar borligini va jamoa harakatni davom ettirishini ta’kidladi.
Al-Nasr jamoasi navbatdagi o‘rtoqlik uchrashuvini Ispaniyaning Almeriya jamoasiga qarshi o‘tkazadi. Ushbu bahs yakshanba kuni, 10-avgust sanasida bo‘lib o‘tishi rejalashtirilgan.

Роналду забил хет-трик в Рио Авеге и прокомментировал победу
Команда Аль-Наср, в составе которой играет 40-летний нападающий Криштиану Роналду, провела товарищеский матч против португальской команды Риу Авэ. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Этот клуб из Саудовской Аравии одержал крупную победу над соперником со счетом 4:0. В ходе матча Криштиану Роналду забил три гола и внес значительный вклад в победу своей команды.
После окончания матча Роналду оставил короткий комментарий на своей странице в социальных сетях. Он отметил в своем посте, что впереди еще много работы и команда продолжит свои усилия.
Команда Аль-Наср проведет следующий товарищеский матч против испанской команды Альмерия. Этот поединок запланирован на воскресенье, 10 августа.