Eduard Mor "Krylya Sovetov" – "Baltika" o‘yinini durang deya taxmin qildi
Toshkentning "Spartak" jamoasi sobiq himoyachisi, hozirda futbol bo‘yicha ekspert bo‘lib ishlayotgan Eduard Mor Pремьер-liga to‘rtinchi turida bo‘lib o‘tadigan "Krylya Sovetov" va "Baltika" jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv haqida o‘z fikrini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ekspertning aytishicha, har ikki jamoa bu uchrashuvga yaxshi tayyorgarlik ko‘rgan. Eduard Morning fikriga ko‘ra, o‘yin teng hisobda yakunlanishi ehtimoli yuqori.
Uning birinchi bashorati – durang natija, ikkinchi bashorati esa – har ikki jamoa gol urishi mumkinligi. Bu fikrlar "RB Sport" axborot manbasida keltirilgan.
Mazkur uchrashuv ertaga, 9-avgust kuni Samaradagi stadionda bo‘lib o‘tadi. O‘yin boshlanishi Moskva vaqti bilan soat 13:30 ga belgilangan.
Ushbu bellashuvdan avval "Krylya Sovetov" va "Baltika" jamoalari Pремьер-liga turnir jadvalining yuqori uchligida joylashgan. Shuning uchun, ushbu o‘yin musobaqa jadvalidagi vaziyatga ham sezilarli ta’sir ko‘rsatishi mumkin.
Jamoalar muxlislari va futbol ishqibozlari mazkur uchrashuvdan qiziqarli va murosasiz o‘yin kutishmoqda.

Эдуард Мор предположил, что игра "Крылья Советов" – "Балтика" закончится вничью
Бывший защитник ташкентской команды "Спартак", а ныне работающий экспертом по футболу Эдуард Мор высказал свое мнение о встрече между командами "Крылья Советов" и "Балтика", которая пройдет в четвертом туре Премьер-лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам эксперта, обе команды хорошо подготовились к этой встрече. По мнению Эдуарда Мора, вероятность того, что игра закончится вничью, высока.
Его первый прогноз – ничейный результат, второй прогноз – обе команды могут забить голы. Эти мнения приведены в информационном источнике "RB Sport".
Данная встреча состоится завтра, 9 августа, на стадионе в Самаре. Начало игры запланировано на 13:30 по московскому времени.
Перед этим противостоянием команды "Крылья Советов" и "Балтика" занимают места в верхней части таблицы Премьер-лиги. Поэтому эта игра может существенно повлиять на ситуацию в турнирной таблице.