Titov: “Baltika” Samarada ustun bo‘lishi mumkin
Rossiya futbol chempionatining to‘rtinchi turi doirasida Samaradagi “Krilya Sovetov” jamoasi o‘z maydonida Kaliningradning “Baltika” jamoasiga qarshi bahs olib boradi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu uchrashuv haqida futbol mutaxassisi Egor Titov o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi. Ekspertning so‘zlariga ko‘ra, bu o‘yinda mehmonlar ya’ni “Baltika” jamoasi uchun o‘yin qurish osonroq bo‘ladi.
Kaliningradlik futbolchilar tezkor hujumlarni yaxshi amalga oshira oladi va imkoniyatlardan unumli foydalana olishadi. Mutaxassisning ta’kidlashicha, “Baltika” jamoasida vaziyatlardan gol ura oladigan futbolchilar bor.
Shu sababli Egor Titov bu o‘yinda “Baltika” jamoasiga ko‘proq ishonch bildirganini aytdi. “Krilya Sovetov” va Andrey Talalayev boshchiligidagi “Baltika” jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv ertaga, 9-avgust kuni Samaradagi stadionda bo‘lib o‘tadi.
O‘yin boshlanishi Moskva vaqti bilan soat 13:30 ga belgilangan. Mazkur bahs ikki jamoa uchun ham muhim ahamiyatga ega bo‘lib, muxlislar qiziqarli o‘yin guvohi bo‘lishadi.

Титов: “Балтика” может быть доминирующей в Самаре
В рамках четвертого тура чемпионата России по футболу самарская команда "Крылья Советов" на своем поле встретится с командой "Балтика" из Калининграда. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По поводу этой встречи свои мысли высказал футбольный эксперт Егор Титов. По словам специалиста, в этой игре гостям, то есть команде "Балтика", будет легче строить игру.
Калининградские футболисты хорошо реализуют быстрые атаки и умеют эффективно использовать возможности. Эксперт отметил, что в команде "Балтика" есть игроки, способные забивать из ситуаций.
По этой причине Егор Титов заявил, что в этой игре он больше доверяет команде "Балтика". Матч между командами "Крылья Советов" и "Балтика" под руководством Андрея Талалаева состоится завтра, 9 августа, на стадионе в Самаре.
Начало игры запланировано на 13:30 по московскому времени. Этот матч имеет важное значение для обеих команд, и зрители станут свидетелями интересной игры.