Grigoryan: “Krasnodar” transferda ancha kuchaydi
Futbol bo‘yicha murabbiy Aleksandr Grigoryan hozirda televideniyeda mutaxassis sifatida faoliyat yuritmoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U “Krasnodar” jamoasining joriy transfer oynasidagi kuchayishi haqida o‘z fikrini bildirdi. Grigoryanning so‘zlariga ko‘ra, “Krasnodar”da chempionlik xarakteri shakllangan.
Bundan tashqari, klub sifatli futbolchilar tanlovini amalga oshirdi. Natijada, transfer oynasi davomida jamoa ancha kuchaydi.
Mutaxassis bu fikrlarini “Match TV” telekanali efirida ma’lum qildi. Rossiya chempionatining to‘rtinchi turida Murad Musayev boshchiligidagi “Krasnodar” safarda “Orenburg” jamoasi ustidan 1:0 hisobida g‘alaba qozondi.
Hozirgi kunga kelib, “Krasnodar” jamoasi to‘plagan to‘qqiz ochko bilan Rossiya Premer-ligasi turnir jadvalida ikkinchi o‘rinni egallab turibdi. Jamoaning natijalari va transfer siyosati mutaxassislar tomonidan ijobiy baholanmoqda.

Григорян: “Краснодар” на трансфере значительно усилился
Футбольный тренер Александр Григорян в настоящее время работает в качестве эксперта на телевидении. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он высказал свое мнение о усилении команды “Краснодар” в текущем трансферном окне. По словам Григоряна, в “Краснодаре” сформировался чемпионский характер.
Кроме того, клуб провел отбор качественных футболистов. В результате, команда значительно усилилась в течение трансферного окна.
Специалист озвучил свои мысли в эфире телеканала “Матч ТВ”. В четвертом туре чемпионата России “Краснодар” под руководством Мурада Мусаева одержал победу в гостях над командой “Оренбург” со счетом 1:0.
На сегодняшний день команда “Краснодар” с набранными девятью очками занимает второе место в таблице Российской Премьер-лиги. Результаты команды и трансферная политика получают положительную оценку специалистов.