Shpilevskiy uchun “Pari NN”da vaziyat yanada og‘irlashdi
Sobiq futbolchi va hozirgi futbol sharhlovchisi Vladislav Radimov Rossiya Premer-ligasi yangi mavsumining dastlabki bosqichida “Pari NN” jamoasi ko‘rsatgan natijalar yuzasidan o‘z fikrini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning ta’kidlashicha, jamoa ketma-ket to‘rt uchrashuvda mag‘lubiyatga uchradi. Radimovning so‘zlariga ko‘ra, bosh murabbiy Shpilevskiy “Pari NN” o‘yin uslubini o‘zgartirishni va’da qilgan edi, biroq hozirgi tizim o‘zini oqlamayapti.
Shu sababli, murabbiy uchun vaziyat tobora murakkablashmoqda. Radimovning fikricha, navbatdagi uchrashuv Shpilevskiy uchun juda muhim bo‘ladi.
Chempionatning to‘rtinchi turida Nijniy Novgorod jamoasi safarda “Rostov”ga 0:1 hisobida imkoniyatni boy berdi. Endi esa “Pari NN” futbolchilari navbatdagi uchrashuvni 18-avgust kuni Maxachqal’aning “Dinamo” jamoasiga qarshi o‘tkazadi.
Hozircha jamoa turnir jadvalida pastki o‘rinlarda bormoqda va muxlislar keyingi uchrashuvlarda natijalar yaxshilanishini kutmoqda. Mutaxassislar esa murabbiy oldida jiddiy mas’uliyat turganini ta’kidlamoqda.

Для Шпилевского ситуация в "Пари НН" еще более ухудшилась
Бывший футболист и нынешний футбольный комментатор Владислав Радимов высказал свое мнение о результатах команды “Пари НН” на начальном этапе нового сезона Российской Премьер-Лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, команда потерпела четыре подряд поражения. По словам Радимова, главный тренер Шпилевский обещал изменить стиль игры “Пари НН”, однако текущая система не оправдывает себя.
По этой причине ситуация для тренера становится все более сложной. Радимов считает, что следующая игра будет очень важной для Шпилевского.
В четвертом туре чемпионата команда Нижнего Новгорода в гостях уступила “Ростову” со счетом 0:1. Теперь футболисты “Пари НН” проведут следующую встречу 18 августа против команды “Динамо” из Махачкалы.
Пока команда находится в нижней части турнирной таблицы, и болельщики ожидают улучшения результатов в следующих матчах. Специалисты подчеркивают, что перед тренером стоит серьезная ответственность.