Genich: CSKA birinchi bo‘limda gol urishi mumkin
Rossiya Kubogi doirasidagi navbatdagi bahsda Tolyatti shahrining Akron jamoasi Moskvaning CSKA klubi bilan uchrashadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yin oldidan futbol bo‘yicha mutaxassis Konstantin Genich o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi. Mutaxassisning so‘zlariga ko‘ra, CSKA jamoasi hozirgi paytda Akron klubiga nisbatan kuchliroq ko‘rinadi.
Ayniqsa, CSKA birinchi bo‘limlarda gol urishga moyil ekani ta’kidlandi. Shu sababli, ekspertning bashoratiga ko‘ra, ushbu uchrashuvda CSKA jamoasi birinchi bo‘limda gol urishi ehtimoli yuqori.
Akron va Moskvaning harbiylar jamoasi o‘rtasidagi kubok bahsi bugun, 12 avgust kuni Samaradagi stadionda bo‘lib o‘tadi. Uchrashuv boshlanishi Moskva vaqti bilan soat 16:15 ga belgilangan.
Mazkur o‘yinning batafsil matnli onlayn translyatsiyasi Liveresult.ru saytida mavjud bo‘ladi. Tomoshabinlar o‘yin tafsilotlarini shu manba orqali kuzatib borishlari mumkin.
Mazkur uchrashuv ikki jamoa uchun ham muhim ahamiyatga ega bo‘lib, muxlislar qiziqarli o‘yin guvohi bo‘lishadi.

Genich: ЦСКА может забить гол в первом тайме
В следующем матче Кубка России команда «Акрон» из Тольятти встретится с московским клубом ЦСКА. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Перед этой игрой футбольный эксперт Константин Генич поделился своими мыслями. По словам специалиста, команда ЦСКА в настоящее время выглядит сильнее клуба «Акрон».
Особенно отмечено, что ЦСКА склонен забивать в первых таймах. Поэтому, по прогнозу эксперта, в этом матче команда ЦСКА имеет высокую вероятность забить в первом тайме.
Кубковый матч между «Акроном» и армейцами Москвы пройдет сегодня, 12 августа, на стадионе в Самаре. Начало встречи запланировано на 16:15 по московскому времени.
Подробная текстовая онлайн-трансляция этого матча будет доступна на сайте Liveresult.ru. Зрители смогут следить за деталями игры через этот источник.