Zenit va Rubin bahsida asosiy tarkiblar e’lon qilindi
Rossiya Kubogi guruh bosqichining ikkinchi turida Zenit jamoasi o‘z maydonida Rubin klubini qabul qiladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Sankt-Peterburg jamoasi bosh murabbiyi Sergey Semak ushbu uchrashuvni quyidagi futbolchilar bilan boshlashga qaror qildi: D. Adamov, Vega, Alip, Erakovich, A.
Adamov, Gorshkov, Mixaylov, Glushenkov, Mostovoy, Lusiano va Kassyerra. Zenit hamda Rubin o‘rtasidagi uchrashuv Moskva vaqti bilan soat 18:30 da boshlanadi.
Gazprom Arena stadionida bo‘lib o‘tadigan ushbu bahsning har bir tafsilotini LiveResult portalida matnli translyatsiya orqali kuzatish mumkin. Eslatib o‘tamiz, musobaqaning birinchi turida Zenit Ahmat jamoasini 2:1 hisobida mag‘lub etgan, Rubin esa Orenburg ustidan 2:0 hisobida g‘alaba qozongan edi.
Shu tariqa, har ikki jamoa ham turnirni g‘alaba bilan boshlagan va bugungi o‘yinda navbatdagi ochkolar uchun kurash olib boradi. Uchrashuv futbol muxlislari uchun muhim ahamiyat kasb etadi, chunki har ikki jamoada ham kuchli tarkib va yuqori motivatsiya mavjud.

Основные составы были объявлены в матче Зенит и Рубин
Во втором туре группового этапа Кубка России команда Зенит принимает клуб Рубин на своем поле. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Главный тренер санкт-петербургской команды Сергей Семак решил начать эту встречу с следующих игроков: Д. Адамов, Вега, Алип, Еракович, А.
Адамов, Горшков, Михайлов, Глушенков, Мостовой, Лусиано и Кассейра. Матч между Зенитом и Рубином начнется в 18:30 по московскому времени.
Каждую деталь этого матча, который пройдет на стадионе Газпром Арена, можно будет отслеживать в текстовой трансляции на портале LiveResult. Напоминаем, что в первом туре Зенит одержал победу над командой Ахмат со счетом 2:1, а Рубин выиграл у Оренбурга со счетом 2:0.
Таким образом, обе команды начали турнир с победы и в сегодняшней игре будут бороться за очередные очки. Встреча имеет важное значение для футбольных болельщиков, так как в обеих командах есть сильный состав и высокая мотивация.