Tottenxem jamoasi bosh murabbiyi Tomas Frank UEFA Superkubogi doirasida Fransiyaning PSJ klubi bilan bo‘ladigan uchrashuv oldidan o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning aytishicha, bu uchrashuv klub uchun juda muhim ahamiyatga ega. Frankning so‘zlariga ko‘ra, bu oson bo‘lmaydi, chunki raqib kuchli va tajribali jamoa hisoblanadi.
Shunga qaramay, Tottenxem mazkur sinovga tayyor va futbolchilar maydonda bor kuchini ishga solishga harakat qiladi. Murabbiy jamoasining g‘alaba uchun kurashishga tayyor ekanini alohida ta’kidladi.
PSJ va Tottenxem o‘rtasidagi bahs bugun, 13-avgust kuni Italiyadagi stadionda bo‘lib o‘tadi. Uchrashuv soat 22:00da boshlanadi.
Bahs bosh hakamning start fitidan so‘ng boshlanadi. Ushbu o‘yin natijalari va asosiy voqealar internet orqali matnli tarzda yoritiladi.
Tottenxem klubi muxlislari va futbol ishqibozlari mazkur o‘yinda jamoaning qanday natija ko‘rsatishini katta qiziqish bilan kutmoqda. Uchrashuv ikki kuchli jamoa o‘rtasida bo‘lib o‘tadi va futbol muxlislari uchun muhim voqea bo‘lishi kutilmoqda.

Тренер Тоттенхэма Фрэнк: Мы готовы к важному испытанию против ПСЖ
Главный тренер команды Тоттенхэм Томас Франк высказал свои мысли перед встречей с французским клубом ПСЖ в рамках UEFA Суперкубка. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, эта встреча имеет очень важное значение для клуба. По словам Франка, это не будет легко, так как соперник является сильной и опытной командой.
Тем не менее, Тоттенхэм готов к этому испытанию, и футболисты постараются выложиться на поле на полную мощность. Тренер особо отметил, что его команда готова бороться за победу.
Матч между ПСЖ и Тоттенхэмом пройдет сегодня, 13 августа, на стадионе в Италии. Встреча начнется в 22:00.
Игра начнется после стартового свистка главного судьи. Результаты этой игры и основные события будут освещены в текстовом формате в интернете.
Фанаты клуба Тоттенхэм и любители футбола с большим интересом ждут, какой результат покажет команда в этом матче. Встреча пройдет между двумя сильными командами и ожидается, что станет важным событием для футбольных болельщиков.