Mladen Ratkovitsa, "Zenit" futbolchisi Vanya Drkushichning vakili sifatida, jamoaning natijalari yuzasidan futbolchining munosabati haqida o‘z fikrini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, mavsumning boshlanishi jamoa uchun muvaffaqiyatli kechmadi va Vanya bu natijalardan qoniqish hosil qilmagan. Ratkovitsaning ta’kidlashicha, jamoaning barcha a’zolari ham xuddi shunday o‘ylashmoqda.
Uning so‘zlariga ko‘ra, vaziyatni o‘zgartirish uchun futbolchilar maydonga chiqib, bor kuchi bilan harakat qilishlari kerak. Hozirda Rossiya chempionati jadvalida "Zenit" to‘rt turdan so‘ng sakkizinchi o‘rinda bormoqda va besh ochko jamg‘argan.
Vanya Drkushich ushbu to‘rt uchrashuvning barchasida ishtirok etdi hamda bir marta ogohlantirish oldi. Jamoaning navbatdagi o‘yini 16-avgust kuni bo‘lib o‘tadi.

Дркушич недоволен текущими результатами "Зенита"
Младен Ратковица, представитель футболиста "Зенита" Вани Дркушича, высказал свое мнение о реакции игрока на результаты команды. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, начало сезона не было успешным для команды, и Ваня не удовлетворен этими результатами. Ратковица отметил, что все члены команды думают так же.
По его словам, чтобы изменить ситуацию, игроки должны выходить на поле и действовать изо всех сил. В настоящее время "Зенит" занимает восьмое место в таблице чемпионата России после четырех туров, набрав пять очков.
Ваня Дркушич принял участие во всех четырех матчах и получил одно предупреждение. Следующий матч команды состоится 16 августа.
"Зенит" сыграет на выезде против команды "Спартак". Начало встречи назначено на 17:30 по московскому времени.