Manchester Yunayted va Koka Kola uch yillik hamkorlik boshladi
Manchester Yunayted futbol klubi rasmiy saytida Koka Kola kompaniyasi bilan hamkorlik shartnomasi imzolangani haqida xabar berdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu kelishuv uch yil davomida amal qiladi. Hamkorlik doirasida Koka Kola kompaniyasi Manchester Yunayted muxlislari uchun turli xil alkogolsiz ichimliklarni taqdim etadi.
Endilikda, o‘yin kunlari va boshqa tadbirlar paytida muxlislar Koka Kola mahsulotlaridan bahramand bo‘lishlari mumkin. Shuningdek, Manchester Yunayted klubi Old Trafford stadioni yaqinida yangi pab ochdi.
Bu joyda muxlislar jamoaning o‘yinlari oldidan va tanaffus vaqtlarida ichimliklar ichishlari mumkin bo‘ladi. Yangi pab birinchi marta yakshanba kuni, jamoa yangi mavsumdagi ilk uchrashuvini Premyer liga doirasida Arsenal jamoasiga qarshi o‘tkazganida, ish boshlaydi.
Ushbu hamkorlik nafaqat muxlislar uchun qulayliklar yaratadi, balki klub va kompaniya o‘rtasidagi aloqalarni mustahkamlaydi. Shuningdek, bu loyiha klub muxlislari uchun yangi imkoniyatlarni ochib beradi.

Манчестер Юнайтед и Кока-Кола начали трехлетнее партнерство
Футбольный клуб Manchester United сообщил на своем официальном сайте о подписании партнерского соглашения с компанией Coca-Cola. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Данное соглашение будет действовать в течение трех лет. В рамках сотрудничества компания Coca-Cola предложит различные безалкогольные напитки для болельщиков Manchester United.
Теперь в дни матчей и на других мероприятиях болельщики смогут наслаждаться продуктами Coca-Cola. Также клуб Manchester United открыл новый паб рядом со стадионом Олд Траффорд.
В этом месте болельщики смогут пить напитки перед играми команды и во время перерывов. Новый паб начнет свою работу в первый раз в воскресенье, когда команда проведет свою первую встречу нового сезона в рамках Премьер-лиги против команды Арсенал.
Это сотрудничество не только создаст удобства для болельщиков, но и укрепит связи между клубом и компанией. Также этот проект откроет новые возможности для болельщиков клуба.