Titov: Rostov Pari NN ustidan mag‘lubiyatsiz o‘tadi
Rossiya Kubogi guruh bosqichi doirasida Pari NN va Rostov jamoalari o‘zaro bahs olib boradi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu uchrashuv haqida o‘z fikrlari bilan poytaxtning Spartak klubi sobiq futbolchisi Egor Titov o‘rtoqlashdi. Mutaxassisning aytishicha, Rostov jamoasi raqibiga nisbatan barqarorroq va yaxshi tashkil etilgan.
Shuningdek, u Rostov jamoasini tajribali va kuchli jamoa sifatida baholadi. Shu sababli, Titov bu o‘yinda Rostovning mag‘lubiyatsiz natija qayd etishini va jami kamida ikki gol urilishini taxmin qildi.
Pari NN va Rostov o‘rtasidagi bahs payshanba kuni, 14-avgust sanasida bo‘lib o‘tadi. Uchrashuv bosh hakamining ilk hushtagi Moskva vaqti bilan soat 19:30 da yangraydi.
Mazkur o‘yinning matnli onlayn translyatsiyasi Liveresult.ru saytida taqdim etiladi. Ushbu uchrashuv Rossiya Kubogining muhim bosqichlaridan biri hisoblanadi.
Har ikki jamoa ham g‘alaba uchun kurash olib boradi. Mutaxassislarning ta’kidlashicha, Rostov jamoasi bu safar ustunlikka ega bo‘lishi mumkin.
Shu bilan birga, Pari NN o‘z maydonida o‘ynaganligi sababli, muxlislar jamoasidan ijobiy natija kutmoqda. Bu bahs futbol ishqibozlari uchun qiziqarli o‘tishi kutilmoqda.

Титов: Ростов пройдет над Пари НН без поражений
В рамках группового этапа Кубка России команды Пари НН и Ростов встретятся друг с другом. Об этом сообщает Euro-football.ru.
О своих мыслях по поводу этой встречи поделился бывший футболист московского Спартака Егор Титов. По словам эксперта, команда Ростов более стабильна и лучше организована по сравнению с соперником.
Также он оценил команду Ростов как опытную и сильную. Поэтому Титов предположил, что в этой игре Ростов зафиксирует результат без поражений и забьет как минимум два гола.
Матч между Пари НН и Ростовом состоится в четверг, 14 августа. Свисток главного арбитра прозвучит в 19:30 по московскому времени.
Текстовая онлайн-трансляция этого матча будет представлена на сайте Liveresult.ru. Эта встреча является одной из важных стадий Кубка России.
Обе команды будут бороться за победу. По словам специалистов, команда Ростов может иметь преимущество в этот раз.
В то же время, поскольку Пари НН играет на своем поле, болельщики ожидают положительного результата от своей команды. Ожидается, что этот матч будет интересным для любителей футбола.