Ravil Izmaylov, Kaliningradning Baltika futbol jamoasi rahbari, bosh murabbiy Andrey Talalayev boshchiligidagi jamoaning natijalari haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning aytishicha, hozirgi vaqtda murabbiy faoliyatidan mamnunlik bildirilyapti. Ular Andrey Viktorovich bilan birga uzoq va muvaffaqiyatli yo‘l bosib o‘tishga umid qilishmoqda.
Jamoa rahbari, shuningdek, bosh murabbiy tomonidan katta mehnat qilinayotganini ta’kidladi. Ma’lumot uchun, Rossiya oliy ligasining to‘rt turidan so‘ng Kaliningradning Baltika jamoasi sakkiz ochko to‘plab, musobaqa jadvalida beshinchi o‘rinni egallab turibdi.
Navbatdagi o‘yin esa o‘z maydonida chempionat yetakchisi, poytaxtning Lokomotiv jamoasiga qarshi bo‘lib o‘tadi. Jamoa bu o‘yinda ham yaxshi natija ko‘rsatishga harakat qiladi.
Rahbariyat va murabbiylar shtabi futbolchilarning har bir uchrashuvda bor kuchini ishga solishini kutmoqda. Baltika jamoasi oldida hali ko‘plab muhim bellashuvlar turibdi.

Руководитель Балтики Талалаев выразил удовлетворение своей работой
Равиль Измайлов, руководитель футбольной команды Балтика из Калининграда, высказал свое мнение о результатах команды под руководством главного тренера Андрея Талалаева. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, в настоящее время выражается удовлетворение работой тренера. Они надеются пройти долгий и успешный путь вместе с Андреем Викторовичем.
Руководитель команды также отметил, что главный тренер прилагает большие усилия. Для справки, после четырех туров Российской Премьер-Лиги команда Балтика из Калининграда набрала восемь очков и занимает пятое место в турнирной таблице.
Следующая игра пройдет на своем поле против лидера чемпионата, столичного Локомотива. Команда также постарается показать хороший результат в этом матче.
Руководство и тренерский штаб ожидают, что футболисты будут выкладываться на полную мощность в каждом матче. У команды Балтика впереди еще много важных противостояний.