Ay Yola guruhi Moskva musiqa mukofotida uchta nominatsiyada g'olib bo'ldi
Pari NN futbol klubi darvozaboni Nikita Medvedev jamoaning omadsiz seriyasi haqida o‘z fikrini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Yangi mavsum boshida Nijniy Novgorod jamoasi besh marta mag‘lubiyatga uchradi. Futbolchi so‘zlariga ko‘ra, jamoada sportga xos g‘azab bor va ular birinchi g‘alabani qo‘lga kiritishni istashmoqda.
Medvedevning aytishicha, kubok bahslarida durang natija bo‘lmaydi, baribir kimdir g‘alaba qozonadi. Shu sabab, jamoa hech bo‘lmasa birinchi ochkolarni qo‘lga kiritishga harakat qilmoqda.
Bugun, 14-avgust kuni Pari NN jamoasi Rossiya kubogi RPL yo‘li guruh bosqichining ikkinchi turida Rostov jamoasiga qarshi bahs olib boradi. Uchrashuv bosh hakami boshlanishini Moskva vaqti bilan soat 19:30 da e’lon qiladi.
Barcha voqealarni batafsil matnli tarzda LiveResult portalida kuzatib borishingiz mumkin. Uchrashuv natijalari va asosiy voqealari haqida tezkor ma’lumotlar taqdim etiladi.

Парис НН выйдет на борьбу за первые очки
Вратарь футбольного клуба Пари НН Никита Медведев высказал свое мнение о неудачной серии команды. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В начале нового сезона команда из Нижнего Новгорода потерпела пять поражений подряд. По словам футболиста, в команде есть спортивный гнев, и они хотят заполучить первую победу.
По словам Медведева, в кубковых матчах ничьих не будет, кто-то обязательно победит. Поэтому команда старается хотя бы набрать первые очки.
Сегодня, 14 августа, команда Пари НН проведет матч против Ростова во втором туре группового этапа Кубка России РПЛ. Главный судья встречи объявит о начале в 19:30 по московскому времени.
Все события можно подробно отслеживать на портале LiveResult. Будут предоставлены оперативные данные о результатах матча и основных событиях.