Pari NN bosh direktori Rostov g‘alabasini sharhladi
Bugun «Pari NN» jamoasi Rossiya Kubogi doirasidagi Fonbet musobaqasining ikkinchi turida «Rostov»ni minimal hisob bilan mag‘lub etdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu g‘alaba haqida Nizhniy Novgorod klubining bosh direktori David Melik-Guseynov fikr bildirdi. Uning so‘zlariga ko‘ra, biroz quvonish kerak, ammo keyin ishni davom ettirish, taktika va strategiya ustida ishlash zarur.
Bu yutuq jamoa uchun juda muhim hisoblanadi. Melik-Guseynov g‘alaba o‘yinchilarga ruhiy ko‘tarilish bag‘ishlashiga ishonch bildirdi.
G‘alabadan so‘ng «Pari NN» o‘z guruhida uchinchi o‘ringa ko‘tarildi. Aksincha, «Rostov» jamoasi ketma-ket ikkinchi marta mag‘lub bo‘lib, guruhda so‘nggi o‘rinni egalladi.

Генеральный директор Pari NN прокомментировал победу Ростова
Сегодня команда «Пари НН» в рамках второго тура турнира Фонбет Кубка России минимально обыграла «Ростов». Об этом сообщает Euro-football.ru.
О данной победе высказался генеральный директор клуба Нижний Новгород Давид Мелик-Гусейнов. По его словам, нужно немного порадоваться, но затем продолжать работу, совершенствовать тактику и стратегию.
Эта победа очень важна для команды. Мелик-Гусейнов выразил уверенность, что победа придаст игрокам моральный подъём.
После победы «Пари НН» поднялся на третье место в своей группе. Напротив, команда «Ростов» потерпела второе подряд поражение и заняла последнее место в группе.
Результаты команды под руководством Джонатана Альбы пока не удовлетворительны. Очевидно, что впереди у команды ещё много работы.