Ay Yola guruhi Moskva musiqa mukofotida uchta nominatsiyada g'olib bo'ldi
Fonbet Kubogi Rossiya guruh bosqichi doirasida bo‘lib o‘tgan o‘yinda “Pari NN” jamoasi “Rostov” ustidan 1:0 hisobida minimal g‘alabaga erishdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu natija haqida pastki novgorodlik jamoa darvozaboni Nikita Medvedev o‘z fikrlarini bildirdi. Uning so‘zlariga ko‘ra, hozirgi stadion ularning uyiga aylangan va u jamoaga omad olib kelishini umid qilmoqda.
Birinchi g‘alaba qadam tashlanganini ta’kidlab, kelajakda ham tayyorgarlikni davom ettirib, yana g‘alaba qozonish zarurligini aytdi. Bu fikrlarni u “Match TV” telekanali efirida bayon etdi.

Медведев: Пари НН одержал первую победу
В матче группового этапа Кубка Фонбет команда «Пари НН» одержала минимальную победу над «Ростовом» со счётом 1:0. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Вратарь нижегородской команды Никита Медведев поделился своими впечатлениями о данном результате. По его словам, нынешний стадион стал для них домашним, и он надеется, что это принесёт удачу команде.
Отметив, что сделан первый шаг к победе, он подчеркнул необходимость продолжать подготовку и в дальнейшем одерживать победы. Эти слова он выразил в эфире телеканала «Матч ТВ».
Стоит отметить, что кубковый матч прошёл на стадионе в городе Саранск. После предыдущей игры команда под руководством Алексея Шпилевского выйдет на поле в пятом туре чемпионата России против «Динамо» из Махачкалы.