Kanchelskis Lokomotiv o‘yini haqida fikr bildirdi
Rossiya terma jamoasining sobiq hujumchisi Andrey Kanchelskis «Yevro-Futbol.Ru» tarmoq nashriga bergan intervyusida Mikhail Galaktionov boshchiligidagi «Lokomotiv» jamoasining natijalari haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U so‘nggi paytlarda «Lokomotiv» juda yaxshi o‘ynayotganini ta’kidladi va jamoani yuqori baholadi. Biroq, Kanchelskis butun chempionat davomida jamoaning shu darajada o‘ynashiga ishonchi komil emasligini aytdi.
Hozirda «Temiryo‘lchilar» to‘rt turdan so‘ng maksimal 12 ochko to‘plab, Rossiya Premer-ligasining peshqadamiga aylangan. 16 avgust kuni «Lokomotiv» safarda «Baltika» jamoasiga qarshi o‘yinda maydonga tushadi.

Канчельскис высказался о матче Локомотива
Бывший нападающий сборной России Андрей Канчельскис в интервью сетевому изданию «Евро-Футбол.Ру» поделился мнением о результатах команды «Локомотив» под руководством Михаила Галактионова. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что в последнее время «Локомотив» играет очень хорошо и высоко оценил команду. Однако Канчельскис выразил сомнения, что команда сможет играть на таком уровне на протяжении всего чемпионата.
В настоящее время «Железнодорожники» после четырёх туров набрали максимальные 12 очков и возглавляют таблицу Российской Премьер-лиги. 16 августа «Локомотив» сыграет в гостях с командой «Балтика».