Barannik: Spartak o‘yini Semak kelajagini belgilaydi
Sobiq “Zenit” futbolchisi Dmitriy Barannik Sankt-Peterburg jamoasi bosh murabbiyi Sergey Semakning kelajagi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Mutaxassisning ta’kidlashicha, yaqinlashib kelayotgan o‘yin mavsum davomida jamoalarning keyingi imkoniyatlari uchun hal qiluvchi ahamiyatga ega bo‘lishi mumkin. Barannik “Spartak” bilan o‘ynaladigan uchrashuv natijasi Semakning kelajagiga ta’sir ko‘rsatishi mumkinligini aytdi.
U Semakni qilgan ishlari uchun katta hurmat bilan esladi, ammo futbol o‘yini shundayki, yomon natijalar uchun boshqalar ham ishdan bo‘shatilgan. Rossiya chempionatining beshinchi turida “Spartak” va “Zenit” jamoalari 16 avgust kuni maydonga chiqadi.
O‘yin Moskva vaqti bilan soat 17:30 da boshlanadi. Ushbu o‘yinni LiveResult portali orqali matnli translyatsiya yordamida kuzatishingiz mumkin.

Баранник: Игра Спартака определит будущее Семака
Бывший футболист «Зенита» Дмитрий Баранник высказался о будущем главного тренера санкт-петербургской команды Сергея Семака. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам специалиста, приближающаяся игра может иметь решающее значение для дальнейших возможностей команд в течение сезона. Баранник отметил, что результат матча со «Спартаком» может повлиять на будущее Семака.
Он с большим уважением вспомнил о проделанной Семаком работе, однако футбол таков, что за плохие результаты увольняют и других. В пятом туре чемпионата России команды «Спартак» и «Зенит» выйдут на поле 16 августа.
Игра начнётся в 17:30 по московскому времени. Следить за этим матчем можно с помощью текстовой трансляции на портале LiveResult.