G‘adjiyev: Spartak mavsumda uchlikka kirishi kerak
Fight Nights jangchilarini targ‘ib qilish bo‘yicha boshliq Kamil G‘adjiyev Moskva “Spartak” jamoasining Rossiya Premer Ligasi ushbu mavsumdagi boshlanishi haqida jurnalistlar bilan suhbatda o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, “Spartak” jamoasi o‘z oldiga mavsum yakunida uchlikka kirish vazifasini qo‘yishi lozim. Bu kuchli raqobatbardosh jamoalar — “Zenit”, “Krasnodar”, CSKA va “Dinamo” bilan bellashishda muhimdir.
G‘adjiyevning so‘zlariga ko‘ra, raqobatda g‘alaba qozonish zarur. Rossiya Premer Ligasi to‘rt turidan so‘ng “Spartak” jamoasi to‘rt ochko to‘plagan bo‘lib, joriy turnir jadvalida 11-o‘rinda bormoqda.
Keyingi o‘yinda Dejan Stankovich boshchiligidagi jamoa o‘z maydonida Sankt-Peterburgning “Zenit” jamoasi bilan kuch sinashadi. Ushbu o‘yin 16 avgust, shanba kuni bo‘lib o‘tadi.

Гаджиев: Спартак должен войти в тройку в сезоне
Руководитель по продвижению бойцов Fight Nights Камиль Гаджиев в беседе с журналистами поделился своими мыслями о начале сезона московского «Спартака» в Российской Премьер-Лиге. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его мнению, команда «Спартак» должна поставить перед собой задачу войти в тройку по итогам сезона. Это важно в борьбе с сильными конкурентами — «Зенитом», «Краснодаром», ЦСКА и «Динамо».
По словам Гаджиева, в соперничестве необходимо одержать победу. После четырёх туров Российской Премьер-Лиги команда «Спартак» набрала четыре очка и занимает 11-е место в текущей турнирной таблице.
В следующем матче команда под руководством Деяна Станковича встретится на своём поле с петербургским «Зенитом». Игра состоится в субботу, 16 августа.
Этот матч имеет важное значение для команды и является возможностью улучшить своё положение в сезоне.