Ramirez: Baltika bilan o‘yin juda qiyin kechdi
Lokomotiv jamoasining so‘nggi himoyachisi Kristian Ramirez bugungi o‘yinda o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ularning jamoasi Baltika bilan bo‘lib o‘tgan o‘yinda 1:1 hisobida durang o‘ynadi. Ramirezning aytishicha, jamoa har doim murabbiyning ko‘rsatmalariga amal qiladi, ammo bugungi o‘yin ayniqsa qiyin kechdi.
Raqiblar kuchli va o‘z maydonida o‘ynayotgan edi. Shu bilan birga, bu o‘yinda ochko olish muhim bo‘ldi.
Bu durang Lokomotiv uchun joriy mavsumdagi birinchi ochko yo‘qotilishi hisoblanadi. Mikhail Galaktionov boshchiligidagi jamoa 13 ochko bilan turnir jadvalida birinchi o‘rinda turibdi.
Baltika esa durangdan so‘ng uchinchi pog‘onaga ko‘tarildi va ularning hisobida 9 ochko mavjud. Bu natija har ikki jamoa uchun ham muhim ahamiyatga ega bo‘ldi.

Рамирес: Игра с Балтикой была очень сложной
Защитник команды Локомотив Кристиан Рамирес поделился своими мыслями о сегодняшнем матче. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Их команда сыграла вничью 1:1 в матче с Балтикой. По словам Рамиреса, команда всегда следует указаниям тренера, но сегодняшний матч был особенно сложным.
Противники были сильными и играли на своём поле. При этом в этой игре было важно набрать очки.
Эта ничья стала первой потерей очков для Локомотива в текущем сезоне. Команда под руководством Михаила Галактионова занимает первое место в турнирной таблице с 13 очками.
Балтика же после ничьей поднялась на третье место и имеет в своём активе 9 очков. Этот результат имеет важное значение для обеих команд.