Mbappé «Real»ga qaytdi: jamoa bilan mashg‘ulotda ishtirok
Hujumchi Kilian Mbappe chorshanba kuni umumiy guruh mashg‘ulotlariga qaytdi. Bu haqda taniqli insayder Fabrizio Romano ijtimoiy tarmoqlarda ma’lum qildi.
Mazkur yangilikka ko‘ra, Mbappe "Real" safida Jahon klublar chempionati guruh bosqichining uchinchi turida "Red Bull Zaltsburg"ga qarshi o‘ynash imkoniyatiga ega. O‘yinning boshlanish vaqti Moskva soati bilan 27 iyun ertalabda bo‘ladi. Oldingi ikki o‘yinda Mbappe maydonga tushmagan edi.
U hatto o'tkir gastroenterit tufayli biroz vaqt shifoxonada yotgan. Kasallik sababli Kilian tezda vazn yo‘qotgani haqida xabarlar tarqalgan.
Hozircha uning holati yaxshilangan va jamoa bilan birga mashg‘ulotlarda qatnashmoqda. Ushbu yangilik "Real" uchun ijobiy signal bo‘lib, Mbappening tez orada maydonga qaytishi umid qilinmoqda.

Мбаппе вернулся в «Реал»: участвует в тренировке с командой
Нападающий Килиан Мбаппе вернулся к общим групповым тренировкам в среду. Об этом сообщил известный инсайдер Фабрицио Романо в социальных сетях.
Согласно этой новости, Мбаппе имеет возможность сыграть за "Реал" в третьем туре группового этапа чемпионата мира клубов против "Ред Булл Зальцбург". Время начала матча - 27 июня утром по московскому времени. В предыдущих двух матчах Мбаппе не выходил на поле.
Он даже провел некоторое время в больнице из-за острого гастроэнтерита. Сообщалось, что из-за болезни Килиан быстро потерял вес.
На данный момент его состояние улучшилось, и он участвует в тренировках с командой. Эта новость является положительным сигналом для "Реала", и ожидается, что Мбаппе вскоре вернется на поле.