Andronovdan: Yuventus va Man Siti o‘yini bo‘yicha prognoz
Jahon klublar chempionati 2025 yil guruh bosqichining yakuniy turida Angliyaning "Manchester Siti" klubi Italiyadan Turin shahrining "Yuventus" jamoasi bilan kuch sinashadi. Bu haqida www.euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinning taxminini taniqli futbol sharhlovchisi Aleksey Andronov taqdim etdi. Uning fikriga ko‘ra, bu bahsda ikki jamoa ham gol uradi va jami o‘yin natijasi 2,5 dan yuqori bo‘ladi, degan garov yaxshi tanlov hisoblanadi.
"RB Sport" nashri sharhlovchini shunday so‘zlar bilan keltiradi. Ushbu o‘yin 26 iyun kuni bo‘lib o‘tadi va Moskva vaqti bilan soat 22:00 da boshlanadi. "Eski sinyora" nomi bilan mashhur bo‘lgan "Yuventus" va "shaharliklar" deb ataladigan "Manchester Siti" o‘rtasidagi o‘yinni jonli matnli onlayn translyatsiyasi Liveresult.ru sayti orqali taqdim etiladi.
Futbol ixlosmandlari uchun bu uchrashuv qiziqarli va muhim bo‘lib, jamoalar guruh bosqichidagi o‘z o‘rnini yanada mustahkamlash uchun maydonga chiqadi. Har ikkala jamoa ham g‘alaba uchun kurashadi, shuning uchun o‘yinda ko‘plab gol kutilmoqda.

От Андронова: Прогноз на матч Ювентус и Ман Сити
В финальном туре группового этапа чемпионата мира клубов 2025 года английский клуб "Манчестер Сити" встретится с итальянской командой "Ювентус" из города Турин. Об этом сообщает www.euro-football.ru.
Прогноз на эту игру представил известный футбольный комментатор Алексей Андронов. По его мнению, в этом матче обе команды забьют голы, и ставка на общий результат игры выше 2,5 является хорошим выбором.
Издание "RB Sport" приводит слова комментатора. Эта игра состоится 26 июня и начнется в 22:00 по московскому времени. Прямую текстовую онлайн-трансляцию матча между "Ювентусом", известным под прозвищем "Старая синьора", и "Манчестер Сити", называемыми "горожанами", будет предоставлять сайт Liveresult.ru.
Для футбольных болельщиков эта встреча будет интересной и важной, так как команды выйдут на поле, чтобы укрепить свои позиции в групповой стадии. Обе команды будут бороться за победу, поэтому ожидается много голов в игре.