Dinamo rahbari Sergeev transferi haqida fikr bildirdi
Toshkentning “Dinamo” klubining bosh direktori Pavel Pivovarov Samarqandning “Qril’ya Sovetov” jamoasi hujumchisi Ivan Sergeyevning ehtimoliy transferi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U “Sovetskiy sport”ga bergan intervyusida, agar bu haqda Telegram kanalimizda hech qanday ma’lumot chiqmagan bo‘lsa, demak transfer amalga oshmaganini ta’kidladi. Shuningdek, u Sergeyev hozirda Moskva shahrida bo‘lishi mumkinligini taxmin qildi. O‘tgan mavsumda Ivan Sergeyev Samarqand jamoasi safida 30 o‘yinda maydonga tushdi.
U 9 ta gol urib, 3 ta golga uzatma berdi. Hujumchining “Qril’ya Sovetov” bilan amaldagi shartnomasi 2027 yil o‘rtalarigacha mo‘ljallangan.
Bozor qiymati esa uch million yevroga baholanmoqda. Bu transfer bilan bog‘liq har qanday yangiliklar rasmiy manbalarda e’lon qilinadi.
Hozircha esa Sergeyevning kelajagi haqida aniq ma’lumot yo‘q. Klub rahbariyati va o‘yinchi o‘rtasida hamkorlik davom etmoqda va barcha qarorlar o‘yinchi va klub manfaatlarini hisobga olgan holda qabul qilinadi.

Директор Динамо Сергеева высказался о трансфере
Генеральный директор ташкентского клуба «Динамо» Павел Пивоваров высказал мнение о возможном трансфере нападающего самарского клуба «Крылья Советов» Ивана Сергеева. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В интервью «Советскому спорту» он отметил, что если на нашем Telegram-канале не появилось никакой информации по этому поводу, значит, трансфер не состоялся. Также он предположил, что Сергеев в настоящее время может находиться в Москве.
В прошлом сезоне Иван Сергеев провел 30 матчей за самарскую команду.
Он забил 9 голов и отдал 3 голевые передачи. Контракт нападающего с «Крыльями Советов» рассчитан до середины 2027 года.
Рыночная стоимость оценивается в три миллиона евро. Все новости, связанные с этим трансфером, будут опубликованы в официальных источниках.
Пока же нет точной информации о будущем Сергеева. Сотрудничество между руководством клуба и игроком продолжается, и все решения принимаются с учетом интересов игрока и клуба.