Semshev: PSJ «Inter Mayami»ga qarshi yirik g‘alaba qozonadi
Sobiq Moskva "Dinamo" va Rossiya terma jamoasi futbolchisi, hozirda futbol eksperti bo‘lgan Igor Semshov 2025-yilgi klub jahon chempionati 1/8 final o‘yini doirasida bo‘lib o‘tadigan Fransiyaning "PSJ" hamda "Inter Mayami" jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv haqida o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ekspert fikricha, "Inter Mayami" jamoasining himoyasi nisbatan zaif ko‘rinadi. "PSJ" jamoasi ishonchli g‘alabaga erishishini kutishmoqda va ular uchun -2 farq bilan garov tikilgan.
Bu haqda "VseProSport" xabar berdi. Uchrashuv 29 iyun, yakshanba kuni Moskva vaqtiga ko‘ra soat 19:00 da boshlanadi. O‘yin haqida batafsil matnli onlayn translyatsiyani Liveresult.ru sayti orqali kuzatish mumkin.
Ushbu o‘yin futbol ixlosmandlari uchun muhim voqea hisoblanadi, chunki bu bosqichda har bir jamoa o‘z imkoniyatlarini yuqori darajada namoyish etishi zarur. "PSJ" va "Inter Mayami" o‘rtasidagi kurash katta qiziqish uyg‘otmoqda va natija oldindan aniq emas.

Semshev: ПСЖ одержит крупную победу над «Интер Майами»
Бывший игрок московского "Динамо" и сборной России, ныне футбольный эксперт Игорь Семшов высказал свое мнение о матче между французским "ПСЖ" и "Интер Майами", который пройдет в рамках 1/8 финала клубного чемпионата мира 2025 года. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По мнению эксперта, защита команды "Интер Майами" выглядит относительно слабой. Ожидается, что команда "ПСЖ" добьется уверенной победы, и на них поставлен коэффициент -2.
Об этом сообщает "VseProSport". Матч начнется 29 июня, в воскресенье, в 19:00 по московскому времени. Подробную текстовую онлайн-трансляцию игры можно будет следить на сайте Liveresult.ru.
Этот матч является важным событием для футбольных болельщиков, так как на этом этапе каждая команда должна продемонстрировать свои возможности на высоком уровне. Соперничество между "ПСЖ" и "Интер Майами" вызывает большой интерес, и результат заранее не ясен.