Pari NN jamoasining bosh murabbiyi Aleksey Shpilevski yozgi transfer oynasidagi rejalari haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Mutaxassis aytishicha, klub yangi futbolchilar bilan muzokaralar olib bormoqda, ammo qaysi pozitsiyalar kuchaytirilishi kerakligi haqida aniq gapirmadi. Shpilevski so‘zlariga ko‘ra, hozir jarayon davom etmoqda va u kelasi haftada yangi yollangan futbolchilarni ko‘rishga umid qilmoqda. Eslatib o‘tamiz, Pari NN jamoasi Rossiya premer-ligasidan sport mezonlari bo‘yicha chetlatilgan, ular o‘yinlar yakunida Sochi jamoasiga yutqazgan edi.
Biroq Rossiya futbol ittifoqi qaroriga ko‘ra, tarqatilgan Ximki jamoasi o‘rniga Pari NN ligada qolishga ruxsat berildi. Jamoa yangi mavsumga tayyorgarlik ko‘rmoqda va transfer oynasida kuchli o‘yinchilarni qo‘lga kiritishga harakat qilmoqda.
Shpilevski va uning jamoasi oldingi muvaffaqiyatsizliklardan saboq olib, yangi yutuqlarga intilmoqda.

Команда Пари NN ожидает новых футболистов
Главный тренер команды Пари НН Алексей Шпилевский высказал свои мысли о планах на летнее трансферное окно. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Специалист отметил, что клуб ведет переговоры с новыми футболистами, однако не уточнил, какие позиции необходимо усилить. По словам Шпилевского, процесс сейчас продолжается, и он надеется увидеть новых подписанных футболистов на следующей неделе. Напоминаем, что команда Пари НН была отстранена от Российской Премьер-Лиги по спортивным критериям, они проиграли команде Сочи в конце игр.
Однако, согласно решению Российского футбольного союза, команде Пари НН было разрешено остаться в лиге вместо расформированной команды Химки. Команда готовится к новому сезону и старается заполучить сильных игроков в трансферное окно.