PSJ 4:0 hisobida g‘alabani davom ettirdi, Neves quvondi
Fransuzning “PSJ” klubi yarim himoyachisi Joau Neves Jahon klub chempionati 1/8 final o‘yinidan so‘ng MLS vakili “Inter Mayami”ga qarshi bo‘lib o‘tgan bahs yuzasidan fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuv 4:0 hisobida yakunlandi. Nevesning so‘zlariga ko‘ra, jamoa juda yaxshi o‘yin namoyish etdi. Hatto hisob 4:0 ga yetgach ham ular to‘xtamadi va o‘z o‘yinlarini davom ettirdi.
Bu ular uchun ijobiy kun bo‘ldi. Joau Neves bitta o‘yinda ikki gol urgan birinchi marta bo‘lib turgani uchun juda xursand.
Lekin eng katta quvonchi g‘alaba qozonishdir. Jamoa qarshi kim tushmasin, o‘z o‘yinini ko‘rsatib keladi, shuning uchun ular o‘zlariga ishonch bilan va baxtiyorlik bilan o‘ynashmoqda. Keyingi bosqichda “PSJ” “Flamengo” va “Bavariya” o‘rtasidagi g‘olib bilan chorak final bahsida kuch sinashadi.
Bu esa ularga yanada kuchli raqibga qarshi o‘ynash imkonini beradi. Jamoa hozirgi muvaffaqiyatidan mamnun va oldinga qarab katta maqsadlarni belgilagan.

PSJ продолжил победу со счетом 4:0, Невес обрадовался
Полузащитник французского клуба “ПСЖ” Жоау Невеш высказался после матча 1/8 финала чемпионата мира среди клубов против представителя MLS “Интер Майами”. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Встреча завершилась со счетом 4:0. По словам Невеша, команда показала очень хорошую игру. Даже после того, как счет стал 4:0, они не остановились и продолжили играть.
Это был для них положительный день. Жоау Невеш очень рад, что впервые забил два гола в одном матче.
Но самое большое счастье — это победа. Команда показывает свою игру, независимо от соперника, поэтому они играют с уверенностью и радостью. На следующем этапе “ПСЖ” встретится с победителем пары “Фламенго” и “Бавария” в четвертьфинале.
Это даст им возможность сыграть против еще более сильного соперника. Команда довольна своим текущим успехом и ставит перед собой большие цели на будущее.