Sankt-Peterburgning «Zenit» jamoasi sobiq futbolchi Artyom Dzyubani yana taklif qilishi mumkin. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu haqda «sine-belo-goluboy» jamoasi boshqaruv raisi Aleksandr Medvedev ma’lum qildi. Uning so‘zlariga ko‘ra, ikki marta bir daryoga kirish mumkin emas, bu futbolchiga nisbatan aytilgan gap. Klubda ishlash haqida esa futbolchi ishi tugagach gaplashamiz.
Hozircha uning rejalari haqida ma’lumot yo‘q. Bizda esa o‘zimizning afsonalarimiz ishlamoqda. Hozirgi vaqtda Dzyuba Tolyatti shahrining «Akron» klubida futbolchi sifatida faoliyat yuritmoqda.
Hujumchining klub bilan shartnomasi kelgusi yil yozgacha mo‘ljallangan. O‘tgan mavsumda 36 yoshli futbolchi 24 ta o‘yin o‘tkazdi va o‘z hisobiga o‘nta gol urdi, shuningdek, yetti golli uzatmani amalga oshirdi. Uning tajribasi va o‘yindagi samarasi jamoaga katta foyda keltirmoqda.
Shunday qilib, kelajakda uning faoliyati qanday davom etishi klub va muxlislar tomonidan diqqat bilan kuzatilmoqda.

Zenit может предложить работу Артему Дзюбе
Санкт-Петербургский «Зенит» может снова предложить работу бывшему футболисту Артёму Дзюбе. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Об этом сообщил председатель правления команды «сине-бело-голубых» Александр Медведев. По его словам, дважды в одну реку не войдёшь, это сказано о футболисте. О работе в клубе мы поговорим, когда его карьера закончится.
Пока нет информации о его планах. У нас же работают наши легенды. В настоящее время Дзюба выступает за клуб «Акрон» из Тольятти в качестве футболиста.
Контракт нападающего с клубом рассчитан до следующего лета. В прошлом сезоне 36-летний футболист провёл 24 матча и забил десять голов, а также сделал семь голевых передач. Его опыт и эффективность в игре приносят команде большую пользу.