Tudor: Yuventus Realni mag‘lub etishga harakat qiladi
Turinning “Yuventus” jamoasi bosh murabbiyi Igor Tudor klub jahon chempionati chorak final doirasidagi Madridning “Real” jamoasiga qarshi o‘yin oldidan o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, bu o‘yin ulkan jamoaga qarshi bo‘ladi. “Real” bunday musobaqalarda juda kuchli hisoblanadi, lekin biz tayyormiz.
“Yuventus” keyingi bosqichga chiqishni xohlaydi. Har kim “Real”ni mag‘lub etishni maqsad qilgan va biz ham buni amalga oshirishga harakat qilamiz.
Bu biz uchun eng muhim o‘yin hisoblanadi, deydi mutaxassis. “Real” va “Yuventus” o‘rtasidagi to‘qnashuv bugun, 1 iyun kuni bo‘lib o‘tadi.
O‘yin Moskva vaqti bilan soat 22:00da boshlanadi. Ushbu bahsning matnli onlayn translyatsiyasini Liveresult.ru sayti tashkil etadi.
Bu o‘yin futbol ixlosmandlari tomonidan intizorlik bilan kutilmoqda, chunki har ikki jamoa ham kuchli va tajribali o‘yinchilarga ega. Ushbu uchrashuvda kim g‘olib chiqishi futbol olamida katta qiziqish uyg‘otadi.
Har ikki jamoaning murabbiylari va futbolchilari o‘zlarining eng yaxshi o‘yinlarini namoyish etishga intilishadi. Shuningdek, bu o‘yin muxlislar uchun unutilmas lahzalar taqdim etishi kutilmoqda.

Тюдор: Ювентус попытается одолеть Реал
Главный тренер туринского "Ювентуса" Игорь Тудор высказал свои мысли перед матчем против мадридского "Реала" в рамках четвертьфинала клубного чемпионата мира. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, это будет игра против огромной команды. "Реал" считается очень сильным в таких турнирах, но мы готовы.
"Ювентус" хочет выйти в следующий этап. Каждый ставит целью победить "Реал", и мы тоже постараемся это осуществить.
Это для нас самая важная игра, говорит специалист. Столкновение между "Реалом" и "Ювентусом" состоится сегодня, 1 июня.
Матч начнется в 22:00 по московскому времени. Текстовую онлайн-трансляцию этого поединка организует сайт Liveresult.ru.
Эта игра с нетерпением ожидается футбольными болельщиками, так как обе команды имеют сильных и опытных игроков. Кто победит в этой встрече, вызовет большой интерес в мире футбола.
Тренеры и футболисты обеих команд будут стремиться продемонстрировать свои лучшие игры. Также ожидается, что этот матч предоставит незабываемые моменты для болельщиков.