Braziliyaning "Fluminense" klubi hujumchisi Herman Kano 2025-yil klub jahon chempionati chorak finalida Milanning "Inter" jamoasiga qarshi o'tkazilgan g'alabali o'yin haqidagi fikrlarini bildirib o'tdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so'zlariga ko'ra, ular jahonning eng yaxshi futbol ligalaridan birida ishtirok etmoqda va katta yutuqlarga erishish imkoniga ishonishadi. "Inter"ga qarshi qozonilgan g'alabadan so'ng, ular Braziliyani jahon futbolining eng yuqori cho'qqisiga olib chiqishga muvaffaq bo'lishgan.
Bu katta turnirda chorak finalga chiqish jamoa uchun muhim natija hisoblanadi. Herman Kano barcha jamoa a'zolarini shu muvaffaqiyat bilan tabrikladi. Eslatib o'tish joizki, braziliyaliklar "Inter" ustidan 2:0 hisobida g'alaba qozongan.
Endi "Fluminense" chorak finalda Saudiya Arabistonining "Al-Hilal" jamoasi bilan o'ynaydi. Ushbu o'yin futbol ixlosmandlari uchun katta qiziqish uyg'otmoqda.

Нападающий бразильского клуба "Флуминенсе" Герман Кано поделился своими мыслями о победном матче против миланского "Интера" в четвертьфинале клубного чемпионата мира 2025 года. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, они участвуют в одной из лучших футбольных лиг мира и верят в возможность достижения больших успехов. После победы над "Интером" им удалось вывести Бразилию на вершину мирового футбола.
Выход в четвертьфинал на таком крупном турнире является важным результатом для команды. Герман Кано поздравил всех членов команды с этим успехом. Стоит отметить, что бразильцы одержали победу над "Интером" со счетом 2:0.
Теперь "Флуминенсе" сыграет в четвертьфинале с командой "Аль-Хилаль" из Саудовской Аравии. Этот матч вызывает большой интерес у футбольных болельщиков.