Fluminense va Al-Hilal o‘rtasida gol ko‘p bo‘ladi
Rossiya terma jamoasi va Moskva "Spartak"ining sobiq yarim himoyachisi, hozirda futbol mutaxassisi bo‘lgan Egor Titov klub jahon chempionati chorak finalidagi "Fluminense" hamda "Al-Hilal" jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning aytishicha, ushbu o‘yin gollar bo‘lishiga ishonch katta, chunki ikkala jamoa ham gol urishni biladi. Bu o‘yin kelasi bosqichga chiqish uchun muhim, shunchaki kutib o‘tirish emas.
Titov "ikkala jamoa ham gol uradi va umumiy gol soni 2,5 dan yuqori bo‘ladi" degan taxminini bildirdi. Uchrashuv Braziliya va Saudiya Arabistoni jamoalari o‘rtasida 4 iyun kuni bo‘lib o‘tadi.
O‘yin boshlanishi Moskva vaqti bilan soat 22:00 da boshlanadi. Ushbu o‘yinning matnli onlayn translyatsiyasi Liveresult.ru saytida taqdim etiladi.
Bu o‘yin muxlislar uchun qiziqarli kechishi kutilmoqda, chunki har ikki jamoa kuchli raqib sifatida tanilgan. Shuningdek, klub jahon chempionati chorak finali doirasidagi bu uchrashuv futbolning yuqori darajadagi o‘yinini ko‘rsatadi.

Между Флуминенсе и Аль-Хилялем будет много голов
Бывший полузащитник сборной России и московского "Спартака", а ныне футбольный эксперт Егор Титов высказал мнение о матче между командами "Флуминенсе" и "Аль-Хиляль" в четвертьфинале клубного чемпионата мира. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, вероятность того, что в этой игре будут голы, велика, так как обе команды умеют забивать. Этот матч важен для выхода на следующий этап, просто сидеть и ждать нельзя.
Титов предположил, что "обе команды забьют, и общее количество голов будет выше 2,5". Матч пройдет 4 июня между командами Бразилии и Саудовской Аравии.
Начало игры запланировано на 22:00 по московскому времени. Текстовая онлайн-трансляция этого матча будет представлена на сайте Liveresult.ru.
Ожидается, что эта игра будет интересной для болельщиков, так как обе команды известны как сильные соперники. Кроме того, этот матч в рамках четвертьфинала клубного чемпионата мира продемонстрирует футбол на высоком уровне.