Real va Borussia o‘rtasida har ikki jamoa gol uradi
Jahon klublar chempionati 2025 yilgi chorak final bosqichida Madridning "Real" jamoasi Dortmundning "Borussiya" jamoasi bilan to‘qnashadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu uchrashuvga oid taxminlari bilan Moskva "Spartak"ining sobiq o‘yinchisi Egor Titov o‘rtoqlashdi. Uning fikricha, eng ishonchli garov – ikkala jamoa ham gol uradi.
"Real" hujumga o‘tadi va yuqoridan bosim o‘tkazadi, biroq Dortmund jamoasi bir necha bor tezkor hujumlar uyushtira oladi. Shuning uchun ikkala tomon hisobida ham gol urilishi kutilmoqda, dedi Titov "RB Sport" kanaliga bergan intervyusida.
"Real" va "Borussiya" o‘rtasidagi o‘yinni bugun, 5 iyul kuni ko‘rish mumkin. Asosiy hakamning boshlang‘ich furi 23:00 Moskva vaqtida yangraydi.
O‘yinning matnli onlayn translyatsiyasi Liveresult.ru saytida taqdim etiladi. Ushbu bahs muxlislar uchun katta qiziqish uyg‘otmoqda, chunki har ikki jamoa ham yuqori darajadagi futbol namoyish qilmoqda.
Shuningdek, ushbu o‘yin Jahon klublar chempionatining muhim bosqichi sifatida baholanmoqda va natijasi keyingi bosqichga chiqish imkoniyatini hal qiladi. Shuning uchun tomoshabinlar o‘yinga alohida e’tibor bilan qaramoqda.

Реал и Боруссия забьют голы обе команды
В четвертьфинале клубного чемпионата мира 2025 года команда мадридского "Реала" встретится с командой дортмундской "Боруссии". Об этом сообщает Euro-football.ru.
С прогнозами по этому матчу поделился бывший игрок московского "Спартака" Егор Титов. По его мнению, наиболее надежная ставка – обе команды забьют гол.
"Реал" будет атаковать и оказывать давление, однако команда из Дортмунда сможет несколько раз организовать быстрые контратаки. Поэтому ожидается, что обе стороны забьют, сказал Титов в интервью каналу "RB Sport".
Матч между "Реалом" и "Боруссией" можно будет посмотреть сегодня, 5 июля. Начало матча назначено на 23:00 по московскому времени.
Текстовая онлайн-трансляция игры будет представлена на сайте Liveresult.ru. Этот матч вызывает большой интерес у болельщиков, так как обе команды демонстрируют футбол высокого уровня.
Кроме того, эта игра оценивается как важный этап клубного чемпионата мира, и ее результат определит возможность выхода в следующий раунд. Поэтому зрители с особым вниманием относятся к матчу.