Shanba kuni Klub jahon chempionatining chorak finalida “Bavariya” va “PSJ” jamoalari yorqin o‘yinda yuzma-yuz kelishadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Myunxen jamoasining bosh murabbiyi Vensan Kompani maydonga dastlabki daqiqalardan quyidagi futbolchilarni tushirishga qaror qildi: Noyer, Stanisich, Upamekano, Ta, Laymer, Kimmix, Pavlovich, Olise, Koman, Musiala va Keyn. “Bavariya” va “PSJ” o‘rtasidagi o‘yin Moskva vaqti bilan soat 19:00 da boshlanadi.
Maydondagi voqealarni batafsil kuzatib borish uchun LiveResult portali tomonidan taqdim etiladigan matnli translyatsiyani tomosha qilish mumkin. Ushbu o‘yinda g‘olib chiqqan jamoa yarim finalda “Real” yoki Dortmundning “Borussiya” jamoasi bilan bahs olib boradi.
Turnirning jami muhim bosqichlaridan biri bo‘lgan chorak final o‘yinlari futbol ixlosmandlari uchun katta qiziqish uyg‘otmoqda. Har ikkala jamoa ham kuchli tarkibga ega bo‘lib, o‘z mahoratini namoyon etishga tayyor.

Команда Бавария выйдет в четвертьфинал против ПСЖ
В субботу в четвертьфинале клубного чемпионата мира команды “Бавария” и “ПСЖ” встретятся в ярком поединке. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Главный тренер мюнхенской команды Венсан Компани решил выпустить на поле с первых минут следующих футболистов: Нойер, Станисич, Упамекано, Та, Лаймер, Киммих, Павлович, Олисе, Коман, Мусiala и Кейн. Игра между “Баварией” и “ПСЖ” начнется в 19:00 по московскому времени.
Чтобы подробно следить за событиями на поле, можно посмотреть текстовую трансляцию, предоставляемую порталом LiveResult. Команда, которая выйдет победителем в этом матче, будет сражаться в полуфинале с “Реалом” или дортмундской “Боруссией”.
Четвертьфинальные игры, являющиеся одной из самых важных стадий турнира, вызывают большой интерес у футбольных болельщиков. Обе команды имеют сильный состав и готовы продемонстрировать свои навыки.