Yakovlev: Real va Borussia o‘rtasida ko‘p gol uriladi
Moskva “Spartak”ining sobiq futbolchisi Pavel Yakovlev 2025 yilgi klub jahon chempionati chorak finalida Madridning “Real” va Dortmundning “Borussiya” jamoalari o‘rtasida o‘tkaziladigan o‘yinga oid taxminini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U ushbu bahsda ko‘p gol urilishi mumkinligini ta’kidladi. Yakolev fikriga ko‘ra, har ikki jamoaning hujum chizig‘i juda kuchli shakllangan.
Shuning uchun uning bashorati bo‘yicha o‘yinda jami 3 tadan ko‘p gol uriladi. Bu haqda “RB Sport” xabar berdi.
“Real” va “Borussiya” o‘rtasidagi o‘yin bugun, 5 iyul kuni bo‘lib o‘tadi. Musobaqaning boshlang‘ich furi moskva vaqti bilan soat 23:00 da yangraydi.
Ushbu o‘yin tafsilotlari va matnli onlayn translyatsiyasini Liveresult.ru saytida kuzatish mumkin. O‘yinning qiziqarli va raqobatbardosh bo‘lishi kutilmoqda, shuningdek, muxlislar ko‘p sonli gollarni ko‘rishga umid qilmoqda.

Яковлев: Между Реалом и Боруссией будет много голов
Бывший футболист московского "Спартака" Павел Яковлев высказал свое предположение о матче четвертьфинала клубного чемпионата мира 2025 года между мадридским "Реалом" и дортмундской "Боруссией". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что в этом поединке может быть забито много голов. По мнению Яковлева, атакующая линия обеих команд очень сильно сформирована.
Поэтому, согласно его прогнозу, в игре будет забито более 3 голов. Об этом сообщает "RB Sport".
Матч между "Реалом" и "Боруссией" состоится сегодня, 5 июля. Начало соревнования прозвучит в 23:00 по московскому времени.
Следить за подробностями этого матча и текстовой онлайн-трансляцией можно на сайте Liveresult.ru. Ожидается, что игра будет интересной и конкурентоспособной, а также болельщики надеются увидеть множество голов.