Bavariya himoyachisi jarohat oldi, o‘yin o‘zgardi
Shanba kuni jahon klublar chempionati yarim finaliga yo‘l qo‘yuvchi bahs bo‘lib o‘tdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Unda Parij Senn-Jermen va Myunxenning Bavariya klubi to‘qnash keldi. Myunxen jamoasining bosh murabbiyi Vensan Kompani birinchi taym davomida tarkibda o‘zgarish kiritishga majbur bo‘ldi.
Himoyachi Yosip Stanisich jarohat olib, o‘yinni davom ettira olmadi. Uning o‘rniga Sasha Boe maydonga tushdi.
Bu almashtirish 34-daqiqada, hisob nol bo‘lgan paytda amalga oshirildi. Uchrashuvdagi voqealarni yanada yaqindan kuzatib borish uchun LiveResult portali tomonidan taqdim etilgan matnli translyatsiya mavjud.
Shu bahsda g‘olib bo‘lgan jamoa yarim finalga chiqadi va u yerda Real Madrid yoki Dortmundning Borussiya jamoasi bilan kuch sinashadi. Ushbu o‘yin katta qiziqish uyg‘otmoqda va ko‘plab muxlislar tomonidan kuzatilmoqda.

Защитник Баварии получил травму, игра изменилась
В субботу состоялся матч, который определил команды, прошедшие в полуфинал чемпионата мира клубов. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В нем встретились Париж Сен-Жермен и мюнхенская Бавария. Главный тренер мюнхенской команды Венсан Компани был вынужден внести изменения в состав в первом тайме.
Защитник Йосип Станишич получил травму и не смог продолжить игру. Вместо него на поле вышел Саша Боэ.
Эта замена была произведена на 34-й минуте, когда счет был ноль. Для более детального отслеживания событий матча доступна текстовая трансляция, предоставленная порталом LiveResult.
Команда, победившая в этом матче, выйдет в полуфинал, где встретится с Реалом или дортмундской Боруссией. Эта игра вызывает большой интерес и наблюдается многими болельщиками.