Alves 8 iyulda CSKA bilan shartnoma imzolaydi
Agent Lekka De Kamargo, Braziliyalik yarim himoyachi Mateus Alvesning vakili, uning CSKA klubi bilan qachon shartnoma imzolashi haqida savolga javob berdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Mateus Alves 7 iyuldan boshlab Moskva shahrida tibbiy va jismoniy ko‘riklardan o‘tmoqda. Bugun va ertaga ushbu ko‘riklar yakunlanadi.
Agar hech qanday muammo yuzaga kelmasa, shartnoma imzolanishi kutilmoqda. Agentning so‘zlariga ko‘ra, ular bitimni 8 iyul, seshanba kuni yakunlashni rejalashtirmoqda.
2005 yilda tug‘ilgan 20 yoshli futbolchi 2025 yilda 25 ta o‘yinda maydonga tushib, to‘rtta gol urgan va beshta golga uzatma bergan. Bu natijalar uning jamoasiga katta yordam bo‘lmoqda.
Shartnoma imzolanishi bilan u rasmiy ravishda CSKA futbolchisi hisoblanadi. Agent va futbolchi o‘rtasidagi muzokaralar ijobiy tarzda davom etmoqda.

Алвеш 8 июля подпишет контракт с ЦСКА
Агент Лекка Де Камарго, представитель бразильского полузащитника Матеуса Алвеса, ответил на вопрос о том, когда он подпишет контракт с клубом ЦСКА. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Матеус Алвес с 7 июля проходит медицинские и физические обследования в Москве. Сегодня и завтра эти обследования завершатся.
Если не возникнет никаких проблем, подписания контракта ожидается. По словам агента, они планируют завершить сделку 8 июля, во вторник.
20-летний футболист, родившийся в 2005 году, провел 25 матчей в 2025 году, забил четыре гола и сделал пять голевых передач. Эти результаты значительно помогают его команде.
С подписанием контракта он официально станет игроком ЦСКА. Переговоры между агентом и футболистом продолжаются в положительном ключе.