Kologriviy: Dinamo yangi mavsumda chempion bo‘ladi
Moskva "Dinamo" jamoasining aktyori va muxlisi Nikita Kologriviy "oq-ko‘k" jamoasining Premyer-liga chempionlik unvonini qo‘lga kiritish imkoniyatlari haqida o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U jamoaning chempion bo‘lishiga ishonch bildirar ekan, o‘z mulohazalarining amalga oshishidan xursand bo‘lishini ta’kidladi. Aktyor so‘zlariga ko‘ra, u barcha futbolchilarga o‘z sohasida chempion bo‘lishlarini tilaydi.
Eslatib o‘tamiz, "Dinamo" Rossiya Premyer-ligasining so‘nggi mavsumini turnir jadvalida beshinchi o‘rinda yakunlagan. Yangi mavsumda jamoani Valeriy Karpin boshqaradi.
Premyer-liganing birinchi turida "oq-ko‘k" jamoasi o‘z maydonida Kaliningradning "Baltika" jamoasini qabul qiladi. Ushbu o‘yin muxlislar va jamoa uchun katta ahamiyatga ega bo‘lib, yangi mavsumdagi muvaffaqiyatlarning boshlanishi sifatida qaralmoqda.

Кологривий: Динамо станет чемпионом в новом сезоне
Актер и болельщик московского "Динамо" Никита Кологривый высказал свое мнение о шансах "бело-голубых" завоевать титул чемпиона в Премьер-лиге. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он выразил уверенность в том, что команда станет чемпионом, и отметил, что будет рад, если его прогнозы сбудутся. По словам актера, он желает всем футболистам стать чемпионами в своей области.
Напомним, что "Динамо" завершило последний сезон Российской Премьер-лиги на пятом месте в турнирной таблице. В новом сезоне команду будет тренировать Валерий Карпин.
В первом туре Премьер-лиги "бело-голубые" примут на своем поле команду "Балтика" из Калининграда. Эта игра имеет большое значение для болельщиков и команды и рассматривается как начало успехов в новом сезоне.