Klublar o‘rtasidagi Jahon chempionatining chorak finalida “Real” jamoasi “Borussiya”ni 3:2 hisobida mag‘lub etdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Madridlik yarim himoyachi Jud Bellingem o‘yindan so‘ng ijtimoiy tarmoqlarda post qoldirdi. U “Biz final to‘rtligidamiz!
Tanish yuzlarni ko‘rish yoqimli bo‘ldi, doimo seni sevaman, Borussiya”, deb yozdi. Jud Bellingem 2020 yildan 2023 yilgacha “Borussiya” safida o‘ynagan.
Hozirda uning ukasi Job Bellingem Dortmund jamoasida to‘p surmoqda. Oxirgi o‘yinda aka-uka maydonda uchrashmadi, chunki yoshroq Bellingem jarima sabab maydondan chetlatilgan edi.
Klub Jahon chempionatining yarim finalida “Real” “PSJ” jamoasi bilan bellashadi. Ushbu o‘yin katta qiziqish bilan kutilyapti.

Джуд Беллингем поблагодарил команду своего брата
В четвертьфинале чемпионата мира среди клубов команда "Реал" одержала победу над "Боруссией" со счетом 3:2. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Мадридский полузащитник Джуд Беллингем оставил пост в социальных сетях после игры. Он написал: "Мы в финале!
Было приятно увидеть знакомые лица, я всегда тебя люблю, Боруссия". Джуд Беллингем играл за "Боруссию" с 2020 по 2023 год.
В настоящее время его брат Джоб Беллингем выступает за команду Дортмунда. В последнем матче братья не встретились на поле, так как младший Беллингем был удален с поля из-за нарушения.
Клуб в полуфинале чемпионата мира встретится с командой "ПСЖ". Эта игра ожидается с большим интересом.