Kolyvanov Myullerning Bavariyadan ketishini sharhladi
Sobiq futbolchi Igor Kolyvanov Myunxenning "Bavariya" jamoasidan hujumchi Tomas Myullerning ketishi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Tajribali futbolchining nemis klubi bilan mehnat shartnomasi muddati tugagan. Ekspertning so‘zlariga ko‘ra, Myuller kuchli jangchi bo‘lib, jamoasiga katta yordam bergan.
U katta professional sifatida tanilgan va o‘zining yuqori darajada 30 yoshgacha, hatto 36 yoshgacha o‘ynash mumkinligini isbotlagan. Bu fikrni u "Dvizhenie" radiosining efirida bildirdi.
Myuller hozirda erkin agent maqomida. Oldinroq matbuotda aytilishicha, nemis hujumchisining MLSda ish topish imkoniyatlari mavjudligi haqida xabarlar tarqalgan.
Uning kelajakdagi faoliyati haqida qo‘shimcha ma’lumotlar hali ma’lum emas. Futbolchi yangi jamoada o‘zini sinab ko‘rishi kutilmoqda.

Кольванов прокомментировал уход Мюллера из Баварии
Бывший футболист Игорь Кольванов высказался о уходе нападающего Томаса Мюллера из мюнхенской "Баварии". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Срок трудового контракта опытного футболиста с немецким клубом истек. По словам эксперта, Мюллер является сильным бойцом и оказал значительную помощь своей команде.
Он известен как большой профессионал и доказал, что может играть на высоком уровне до 30 лет, а даже до 36 лет. Это мнение он высказал в эфире радио "Движение".
Мюллер в настоящее время имеет статус свободного агента. Ранее в прессе сообщалось, что у немецкого нападающего есть возможности найти работу в MLS.
Дополнительная информация о его будущей карьере пока не известна. Ожидается, что футболист попробует себя в новой команде.