Dinamo transferlar bo‘yicha imkoniyatlarni ko‘rib chiqmoqda
Pavel Pivovarov, Moskva shahridagi “Dinamo” jamoasi bosh direktori, jamoaning ehtimoliy transferlari haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, transfer kampaniyasi hali yakunlanmagan va barcha imkoniyatlar ochiq. Bu haqda “VseProSport” nashri xabar berdi.
Shuningdek, Pivovarov jamoa matbuot xizmati “oq-ko‘k”lar haqidagi yangiliklarni e’lon qilishda ijodkorlikni davom ettirishini ta’kidladi. Eslatib o‘tamiz, bir necha kun oldin “Dinamo” hujumchisi Ivan Sergeevning “Krylya Sovetov” jamoasidan o‘tishi munosabati bilan mustamlakachilikni bekor qilish mavzusidagi hazil videoni e’lon qilgan edi.
Rossiya chempionati yangi mavsumi 18 iyulda boshlanadi, yozgi transfer oynasi esa 11 sentyabrda yopiladi. Jamoa boshqaruvi va muxlislar yangi o‘zgarishlarni kutmoqda.

Динамо рассматривает возможности по трансферам
Павел Пивоваров, генеральный директор команды «Динамо» в Москве, высказал мнение о возможных трансферах команды. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, трансферная кампания еще не завершена, и все возможности открыты. Об этом сообщает издание «VseProSport».
Также Пивоваров отметил, что пресс-служба команды продолжит проявлять креативность в публикации новостей о «бело-голубых». Напомним, что несколько дней назад «Динамо» опубликовало шуточное видео на тему отмены колонизации в связи с переходом нападающего Ивана Сергеева из команды «Крылья Советов».
Новый сезон чемпионата России начнется 18 июля, а летнее трансферное окно закроется 11 сентября. Руководство команды и болельщики ждут новых изменений.