Spartak Lopes transferi bo‘yicha izoh berdi
Moskva “Spartak” jamoasi hujumchisi Xose Manuel Lopesga qiziqish bildiryapti degan xabarlar tarqaldi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Biroq Proyecta Players agentligidan ma’lum qilishlaricha, hozirda bu borada hech qanday yangilik yo‘q. Ularning so‘zlariga ko‘ra, “Spartak”ning Lopesga bo‘lgan qiziqishi haqida rasmiy ma’lumot mavjud emas.
Avvalroq, manbalardan birining aytishicha, Lopes “Spartak”da kostarikalik hujumchi Manfred Ugaldening o‘rnini bosishi mumkin. Ugalde esa Niderlandiyaga qaytib, Rotterdamning “Feyenoord” jamoasiga qo‘shilishi ehtimoli bor.
24 yoshli argentinalik futbolchi Xose Manuel Lopes “Palmeiras” jamoasida deyarli 150 ta o‘yinda maydonga tushgan. Transfermarkt portali uning bozor qiymatini 10 million yevroga baholagan.
Shu bilan birga, Lopesning kelajagi va transfer masalalari haqida aniq qarorlar qabul qilinmagan. Futbolchining faoliyati va jamoalararo muzokaralar haqida yangiliklar kelib tushishi kutilmoqda.
Hozircha uning “Spartak”ga o‘tishi faqat taxminlardan iborat. Futbol ixlosmandlari va mutaxassislar bu jarayonni diqqat bilan kuzatmoqda.

Спартак Лопес прокомментировал трансфер
Появились сообщения о том, что московский клуб "Спартак" проявляет интерес к нападающему Хосе Мануэлю Лопесу. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Однако, по информации агентства Proyecta Players, в настоящее время нет никаких новостей по этому поводу. По их словам, официальной информации о заинтересованности "Спартака" в Лопесе нет.
Ранее один из источников сообщил, что Лопес может заменить костариканского нападающего Манфреда Угальде в "Спартаке". Угальде, в свою очередь, вероятно, вернется в Нидерланды и присоединится к роттердамскому "Фейеноорду".
24-летний аргентинский футболист Хосе Мануэль Лопес провел почти 150 матчей за клуб "Палмейрас". Портал Transfermarkt оценил его рыночную стоимость в 10 миллионов евро.
В то же время, по вопросам будущего Лопеса и трансфера не принято окончательных решений. Ожидаются новости о карьере футболиста и межклубных переговорах.
На данный момент его переход в "Спартак" остается лишь предположением. Футбольные фанаты и эксперты внимательно следят за этим процессом.