Mareska Maduek transferi haqida fikr bildirdi
«Chelsi» jamoasi bosh murabbiyi Enzo Mareska vinger Noni Maduek haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Maduek «Arsenal» klubiga o‘tishi mumkinligi haqida gap-so‘zlar tarqalgan. Manbalarga ko‘ra, ikki klub futbolchi uchun muzokaralar olib bormoqda, ammo narx bo‘yicha kelishuvga erisha olishgani yo‘q.
Shuningdek, o‘zi ham Angliya terma jamoasi futbolchisi bu transferga qiziqish bildirayotgani aytilmoqda. Mareska so‘zlariga ko‘ra, Maduek haqida avvalgi o‘yindan oldin ham ko‘p gap-so‘z bo‘lgan.
U o‘sha o‘yinda yarim soat maydonga tushib, yaxshi o‘yin ko‘rsatgan. Murabbiyning fikricha, Noni kerak bo‘lganda jamoaga foyda keltira oladi.
U futbolchining atrofdagi shov-shuvlarga dosh bera olishini umid qilmoqda. Bugun Klublar jahon chempionati yarim final o‘yini bo‘lib o‘tadi.
Uchrashuv Moskva vaqti bilan soat 22:00 da boshlanadi. Jamoalar bu bahsda g‘olib chiqib, finalga yo‘l olish uchun maydonga tushadi.

Мадuek высказался о трансфере Марески
Главный тренер команды «Челси» Энцо Майорска высказал свое мнение о вингере Нони Мадюке. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Слухи о возможном переходе Мадюка в клуб «Арсенал» начали распространяться. По данным источников, два клуба ведут переговоры о футболисте, однако им не удалось достичь соглашения по цене.
Также сообщается, что сам игрок, являющийся футболистом сборной Англии, проявляет интерес к этому трансферу. По словам Майорски, до предыдущей игры было много разговоров о Мадюке.
Он вышел на поле в той игре на полчаса и показал хорошую игру. По мнению тренера, Нони может принести пользу команде, когда это необходимо.
Он надеется, что футболист сможет выдержать шум вокруг себя. Сегодня пройдет полуфинальная игра клубного чемпионата мира.
Матч начнется в 22:00 по московскому времени. Команды выйдут на поле, чтобы одержать победу в этом поединке и выйти в финал.