«Syon» jamoasi prezidenti Kristian Konstantin jamoaning Sankt-Peterburgga kelgani haqida ma’lumot berdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, jamoa allaqachon Sankt-Peterburgga yetib kelgan va endi «Zenit» bilan o‘yin o‘tkazishga hech narsa to‘sqinlik qilmaydi. Yo‘l oddiy va Evropada odatdagi safarlarga o‘xshash bo‘lgan.
Hamma narsa yaxshi. Do‘stlik uchrashuvi «Zenit» va «Syon» jamoalari o‘rtasida ertaga, 9 iyul kuni bo‘lib o‘tadi.
O‘yin «Gazprom Arena» stadionida tashkil etiladi va poytaxt vaqti bilan soat 19:00da boshlanishi rejalashtirilgan. Uchrashuvning barcha voqealarini jonli matn ko‘rinishida kuzatib borish mumkin bo‘ladi.
Buning uchun sport portali LiveResult saytiga murojaat qilishingiz mumkin. Ushbu translyatsiya muxlislar uchun o‘yinning har bir lahzasidan xabardor bo‘lish imkonini beradi.

Команда Сён прибыла в Санкт-Петербург
Президент команды «Сьон» Кристиан Константин сообщил о прибытии команды в Санкт-Петербург. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, команда уже прибыла в Санкт-Петербург, и теперь ничто не мешает провести игру с «Зенитом». Путь был простым и похожим на обычные поездки по Европе.
Все в порядке. Дружеский матч между командами «Зенит» и «Сьон» пройдет завтра, 9 июля.
Игра состоится на стадионе «Газпром Арена» и запланирована на 19:00 по московскому времени. Все события матча можно будет отслеживать в текстовом режиме.
Для этого вы можете обратиться к спортивному порталу LiveResult. Эта трансляция позволит болельщикам быть в курсе каждого момента игры.