Ruiz: PSJda o‘ynash men uchun katta baxt
PSJ jamoasining yarim himoyachisi Fabian Ruiz Klub jahon chempionati doirasidagi Madridning Real jamoasiga qarshi o‘tkazilgan o‘yinni sharhladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuv 4:0 hisobida yakunlandi. Fabian Ruizning so‘zlariga ko‘ra, u jamoaga yordam berishga harakat qiladi.
Yarim finalda ikki gol urib, jamoasiga foyda keltirgani uchun o‘zi bilan faxrlanadi. U murabbiy talablarini bajarishga intilishini ta’kidladi.
Fabian Ruiz bu klubda o‘ynash baxtiga muyassar bo‘lganini aytdi. Hozirgi maqsad esa turnirni eng yaxshi natija bilan yakunlash, qo‘shimcha sovrin qo‘lga kiritishdir.
O‘tgan mavsumda PSJ mamlakat chempionati, kubok, superkubok va Chempionlar ligasida g‘olib bo‘ldi. Finalda ular Chempionlar ligasi g‘olibi emas, balki Konferensiyalar ligasi sovrindori Chelsea jamoasiga qarshi maydonga chiqadi.

Руис: Играть за ПСЖ — это большое счастье для меня
Полузащитник ПСЖ Фабиан Руис прокомментировал матч против мадридского Реала в рамках клубного чемпионата мира. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Встреча завершилась со счетом 4:0. По словам Фабиана Руиса, он старается помочь команде.
Он гордится тем, что забил два гола в полуфинале и принес пользу своей команде. Он подчеркнул, что стремится выполнять требования тренера.
Фабиан Руис сказал, что ему повезло играть в этом клубе. Его текущая цель — завершить турнир с наилучшим результатом и завоевать дополнительные трофеи.
В прошлом сезоне ПСЖ стал чемпионом страны, выиграл кубок, суперкубок и Лигу чемпионов. В финале они встретятся не с победителем Лиги чемпионов, а с обладателем трофея Лиги конференций командой Челси.