Bryugge Yashari uchun yuqori narx talab qilmoqda
Belgiya klubi Bryugge sport direktori Ardon Yashari uchun Milan tomonidan berilgan taklif futbolchining haqiqiy qiymatiga mos kelmasligini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Belgiya klubi ushbu futbolchini alban ildizlariga ega bo‘lishiga qaramay, juda yuqori baholaydi. Hozirgacha biz futbolchini sotishga undaydigan aniq taklif olganimiz yo‘q, dedi u Het Laatste Nieuws gazetasiga bergan intervyusida.
Milan bilan uning sotilishi haqida suhbatlashganmiz, ammo raqamlar bo‘yicha aniq taklif bo‘lmagan. Eslatib o‘tamiz, mish-mishlarga ko‘ra, Milan Yashari uchun Bryuggedan ilgari sotib olingan De Ketelarening narxidan ham ko‘proq, taxminan 35 million yevro taklif qilmoqda.
Bu futbolchi klub uchun katta ahamiyatga ega bo‘lib, uning transferi jamoa uchun muhim masala hisoblanadi. Bryugge klubi futbolchining haqiqiy qiymatini inobatga olgan holda, unga munosib taklifni kutmoqda.

Брюгге требует высокую цену за Яшари
Бельгийский клуб Брюгге сообщил, что предложение, сделанное Миланом за спортивного директора Ардона Яшари, не соответствует реальной стоимости игрока. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Бельгийский клуб высоко оценивает этого футболиста, несмотря на его албанские корни. На данный момент у нас не было конкретного предложения, побуждающего нас продать игрока, сказал он в интервью газете Het Laatste Nieuws.
Мы обсуждали его продажу с Миланом, но конкретного предложения по цифрам не было. Напомним, по слухам, Милан предлагает за Яшари сумму, превышающую цену, за которую был куплен Де Кетелар из Брюгге, примерно 35 миллионов евро.
Этот футболист имеет большое значение для клуба, и его трансфер является важным вопросом для команды. Клуб Брюгге ожидает достойного предложения, учитывая реальную стоимость игрока.