Diveev: Issiq havoga allaqachon moslashdik
CSKA himoyachisi Igor Diveev 12 iyulda Kazanda bo‘lib o‘tadigan OLIMPBET Rossiya Superkubogi uchun o‘tkaziladigan o‘yinga tayyorgarlik jarayonida iqlim sharoitlari haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U ta’kidlaganidek, Moskva shahrida ham harorat 30 daraja issiq bo‘lib, ular shu sharoitga allaqachon moslashgan. Diveevning aytishicha, issiq havoda o‘yin biroz qiyinlashishi mumkin, ammo bu jamoaga ta’sir qilmaydi.
Birinchi va ikkinchi taymlarda suyuqlik ichish uchun tanaffuslar bo‘lishi rejalashtirilgan. Ushbu o‘yin 12 iyul kuni soat 18:00 da boshlanadi.
Tomoshabinlar o‘yinni LiveResult portali orqali matnli translyatsiya shaklida kuzatib borishlari mumkin. Bu o‘yin Krasnodar va CSKA jamoalari o‘rtasida o‘tkaziladi.

Diveev: Мы уже адаптировались к жаркой погоде
Защитник ЦСКА Игорь Дивеев высказал мнение о климатических условиях в процессе подготовки к матчу за Суперкубок России OLIMPBET, который пройдет 12 июля в Казани. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что в Москве температура также достигает 30 градусов, и они уже адаптировались к этим условиям. По словам Дивеева, игра в жаркую погоду может быть немного сложнее, но это не повлияет на команду.
Запланированы перерывы для питья в первом и втором таймах. Этот матч начнется 12 июля в 18:00.
Зрители могут следить за игрой в текстовом формате через портал LiveResult. Игра пройдет между командами Краснодар и ЦСКА.